Jump to content
gamer

Ce idee mi-a venit :D:D!!!

Recommended Posts

Asa va fi mai restrictionat accesul userilor care nu fac nimic ci doar schimba passuri la conturile gasite prin showoff
.

La sectiunea aceasta "Show off" ar trebui sa se publice metoda(si eventual codul sursa) si nu conturile si parolele exacte, gen: "Am facut o aplicatie folosind extractoarele de parole de pe site-urile "x", "y" si "z".Automatizarea am facut-o cu compileru "alfa" versiunea "0.0.7beta", acesta este codul sursa.Pricipiul de functionare este acesta: victima downloadeaza "<nume>.exe" crezand ca este de fapt un "program care face cartofi prajiti".La executare se creeaza fisierele "1.pass", "2.pass"..."etc.pass" si se uploadeaza pe ftp folosind ".bat"-ul cutare dupa care se sterg toate fisierele folosind bat-ul cutare." Asta e o parere.Nu stiu daca sunteti toti de acord, depinde de fiecare user in parte. Sau cand se face un sqli dati direct codul de cautat si site-ul. Asa cel care citeste isi stoarce si el un pic creierul sa faca pana ii iese, si mai invata si cate ceva.

Edited by phantomas90
Link to comment
Share on other sites

losers everywhere -.--

1. rst nu este sectiune torrent unde accesu' se face pe baza de invitatie pentru ca nu se furnizeaza materiale, si daca s-ar furniza, cu sau fara restrictii tot de cacat se face materialu respectiv (leeching, changepassie, 'n shits)

2. ratat fara invitatie, ratat cu invitatie tot ratat ramane.

3. beneficiu = scaderea trafficului. ceea ce mistar CUE nu doreste. so , neeeh..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe baza de cat sunt de dastepti, pe baza de invitatii, pe baza de care tine mai mult la bautura... De ce sa fie o anumita cerinta sa fi membru pe forum? E atat de important sa fi membru aici? Ce ar avea de castigat? Eu as zice sa le cerem bani atunci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...