Jump to content
HellScream

Steam account hack

Recommended Posts

Multumesc pt aprecieri, si tin sa va anunt ca pe moment ma chinui sa strang nijte bani ca sa imi iau un webcam. Am de gand sa fac niste tutoriale video in care sa prezint, cum puteti sa va rezolvati anumite probleme hardware.

Va rog sa imi spuneti daca doriti si astfel de tutoriale.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt aprecieri, si tin sa va anunt ca pe moment ma chinui sa strang nijte bani ca sa imi iau un webcam. Am de gand sa fac niste tutoriale video in care sa prezint, cum puteti sa va rezolvati anumite probleme hardware.

Va rog sa imi spuneti daca doriti si astfel de tutoriale.

Dap, fain tutorial si buna idee cu problemele hardware. Rar am intalnit chestii de genul, ai putea chiar sa faci un thread in care useri sa spuna anumite probleme hardware si sa ii ajuti sa le repare :)

Link to comment
Share on other sites

Intre-adevar! Felicitari...si ideea cu hardware - una buna! :)

Later edit: nu stiu ce sa zic, am incercat azi cu mai multe fisiere luate de pe odc si nici una nu avea parola. Apoi am incercat si cu varianta locala si nici aia nu avea parola, desi aveam remember password.

Care e problema? :)

Later2: Nu poti sa raspunzi? De ce nu e parola? :) Pot sa fac si eu in fisier *.ini si sa scriu Password pe undeva pe acolo :). Iti trimit eu fisieru meu *.blob si daca gasesti parola, contul e al tau. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...