Jump to content
ZeroCold

Offtopic, caterinca, misto...etc

Recommended Posts

Nu puteti sa renuntati la ele??? unii dintre voi.

De ce nu puteti sa faceti un tutorial bun sau sa dati copy/paste de pe undeva dar sa fie ceva util sau un program bun, chiar daca nu e fud, privat plm...o stire interesanta, un link util...etc.

Din 30 de topicuri 20 sunt offtopic 5 sunt ajutor, 2 cereri ce mai ramane tutoriale "cum sa dai rename la recycle bin"...

Va place mult sa dati din gura, sa faceti planuri, sugestii...dar fapte 0.

De ce trebuie sa faceti de fiecare data atat caterinca si misto???

Vine unu vai de capu' lui: "Spargeti si mie idul x...etc", toti sariti sa faceti misto.

De ce nu il puteti ignora iar un moderator sa ii arunce postu la gunoi???

Vreti Private area??? Ca sa faceti si acolo offtopic??? mai era unu cu twiter sau facebook...la fel.

Nu stiu, ganditi-va si voi...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu puteti sa renuntati la ele??? unii dintre voi.

De ce nu puteti sa faceti un tutorial bun sau sa dati copy/paste de pe undeva dar sa fie ceva util sau un program bun, chiar daca nu e fud, privat plm...o stire interesanta, un link util...etc.

Din 30 de topicuri 20 sunt offtopic 5 sunt ajutor, 2 cereri ce mai ramane tutoriale "cum sa dai rename la recycle bin"...

Va place mult sa dati din gura, sa faceti planuri, sugestii...dar fapte 0.

De ce trebuie sa faceti de fiecare data atat caterinca si misto???

Vine unu vai de capu' lui: "Spargeti si mie idul x...etc", toti sariti sa faceti misto.

De ce nu il puteti ignora iar un moderator sa ii arunce postu la gunoi???

Vreti Private area??? Ca sa faceti si acolo offtopic??? mai era unu cu twiter sau facebook...la fel.

Nu stiu, ganditi-va si voi...

Te-ai ajuns ma.. sa postez aici un cont filelist sau un crypter sau ceva fud si sa se duca in secunda 2 ca sunt copii care nu stiu ca nu trebuie sa scaneze pe virustotal? Sa postez ceva si sa se laude altu ca a facut el.. tutoriale are google si daca nu stii sa cauti n`ai ce cauta aici. Vrei tutorial cere si ti se va da. Sa faci tutoriale de`ampulea e timp pierdut. Capish?

Ce topicuri folositoare ai facut tu?

http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=539013&pp=25

Edited by Bebe1911
Link to comment
Share on other sites

Nu puteti sa renuntati la ele??? unii dintre voi.

De ce nu puteti sa faceti un tutorial bun sau sa dati copy/paste de pe undeva dar sa fie ceva util sau un program bun, chiar daca nu e fud, privat plm...o stire interesanta, un link util...etc.

Nu l-am lasat tot din motive lesne de inteles !!

Nu stiu, ganditi-va si voi...

Sunt foarte de acord cu tine si poate nu sunt eu in masura sa spun asta dar cu siguranta nu multi o vor spune.

Uite la topicul deschis de @tinkode, uitate cum l-au facut toti cu ou si cu otet;

-De ce??Asta este un exemplu de astazi , acum cateva zile a mai aparut un topic pe news(stiri) ...la fel si acolo, l-au luat ca de ce copii bai, ca n-ai pus sursa ca nu stii sa scrii romaneste...da poate-n pana mea eu m-am scos si nu m-am parlit (ex.cand aparut topicul cu beleua-n flash), cand am citit topicul ala. Dar vezi tu multi apeciaza cat de tare se injura unii pe altii si se bucura ca eu am l-am injurat ultimul !!! Daca apare unul care cauta un tuturial sau nu stie sa caute .... ai ploua lui ala cu sex in cap, de nu mai intra ala neam pe aici.Stiu nu toti suntem nascuti ptr asa ceva (nici eu) dar asta nu inseamna sa-i ardem cum ai prindem .

Si mai vrei sa mai apara si altele???!Sorry poate am spus mai mult decat trebuia dar.....

Edited by ronin33dan
Link to comment
Share on other sites

@ZeroCold ai dreptate.

Cred ca lipsa de tutoriale se datoreaza in primul rand faptului ca cei mai multi utilizatori(printre care si eu) sunt aici pentru a invata si nu neaparat pentru hacking...

@Bebe1911

Decat sa intrebi "Ce topicuri folositoare ai facut tu?" mai bine te-ai uita la tine.

Din 28 de thread-uri 14 sunt Offtopic /7 thread-uri Cereri + 1 thread la Cele mai penale posturi...Cum incearca cineva sa propuna ceva imediat se gaseste un "expert" ca sa critice sau sa ia la mijto...

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

chilotareala si in topicul asta? :D :D

bai baieti pe cine il duce nervii in ziua de azi sa isi manance viata ca coordonator forum/admin/mod..sa isi ia raspunderea asta.la ce vremuri traim si la cat de debusolati si perversi suntem toti, inclusiv eu :)) stresati in viata reala..sa o luam cum gandeste un om care noaptea isi uda cearceafu ca ii prea cald.de ce draq sa il invat io pe x si y?ii ca la neobux sau ziceti si voi?ce imi iasa?imi da cineva bani de benzina si de pizza si de macheala sa traiesc?suntem totusi pe un forum de hack si trebuie un coordonator..unu sa zica asta e proiectu de stealer fud si asta de x y z.e greu sa aduni lumea sa aiba un scop..si e greu sa mai ajungi hacker/programator/orice..e ca cu fotbalu, trebuie noobi, noobi doritori sa ajungi lameri..

Link to comment
Share on other sites

chilotareala si in topicul asta? :D :D

bai baieti pe cine il duce nervii in ziua de azi sa isi manance viata ca coordonator forum/admin/mod..sa isi ia raspunderea asta.la ce vremuri traim si la cat de debusolati si perversi suntem toti, inclusiv eu :)) stresati in viata reala..sa o luam cum gandeste un om care noaptea isi uda cearceafu ca ii prea cald.de ce draq sa il invat io pe x si y?ii ca la neobux sau ziceti si voi?ce imi iasa?imi da cineva bani de benzina si de pizza si de macheala sa traiesc?suntem totusi pe un forum de hack si trebuie un coordonator..unu sa zica asta e proiectu de stealer fud si asta de x y z.e greu sa aduni lumea sa aiba un scop..si e greu sa mai ajungi hacker/programator/orice..e ca cu fotbalu, trebuie noobi, noobi doritori sa ajungi lameri..

Ai dreptate, dar nu ma refeream la staff, ma refeream la copii de offtopic, cei care fac misto.

Inteleg, faci misto, dar nu toata ziua o arzi offtopic, caterinca...chilotareala cum ai zis tu :), mai zici si ceva util.

Nu iti trebuie coordonator daca membrii sunt seriosi si cu bun simt.

Link to comment
Share on other sites

1.cam asa e nu prea se mai posteaza tutoriale,

2.offtopic,nu e bine nici prea mult dar nici fara offtopic,in momentul asta cred ca e prea mult

3.la partea cu misto-ul de aia care vin cu spartul parolei de la messenger,nu prea se merita,sunt doar niste copii care stiu doar messenger/hi5.Astia nu ma deranjeaza ma deranjeaza aia care se cred hackeri si mari expertii in programare si la un amarat de cod incep sa te acuze ca l-ai copiat dupa diferite site-uri dar a fost sters codul de pe site-ul respectiv, cam asa sta treaba pe comunitatile cs unde toti se cred hackeri bine ca nu joc cs ca cine stie de ce dadeam pe joc

4.programe:astea totusi se mai posteaza

cam asta a fost parerea mea,a unuia care a inceput 5 treadh-uri 1 programare,1 offtopic,2 ajutor,1 la bun venit

la mine majoritar la ajutor, deci nu sunt prea mare cunoscator

Link to comment
Share on other sites

LOL Zero:)

bravo zero frate meriti 1+ , tot ce zici e bine , nici eu nu vreau sa ma cert alea

eu as zice :> sa ii faceti rau la bebe199 sau cum mas ail cheama ca merita mult

Fara dinastea! Daca nu vrei sa te certi atunci nici nu propune ca altii sa ii faca rau.

Ideea topicului e buna dar se pare ca se molipseste de aceeasi caterinca stupida. Inapoi la primul post si mai cititi o data. Mi-e si sila sa tot dau warnuri pe offtopicuri si certuri...

Link to comment
Share on other sites

Logurile alea au.. hat de cand eram bighidiu. Pe vremea cand aveam eu net tu te incaltai cu fesu.. Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi. Daca nu stii sa cauti un tutorial...si faci mare tam-tam cu mistocareala cine te tine sa stai aici?

Nici eu nu vreau sa ma cert.. dar mereu apare cate unu si vrea sa faca revolutie si toti il sustin. Dar niciunu din aia care il sustin nu au facut mare branza pe forumu asta.. nici eu n`am facut da nu fac chestii din astea.

bravo zero frate meriti 1+ , tot ce zici e bine , nici eu nu vreau sa ma cert alea

eu as zice :> sa ii faceti rau la bebe199 sau cum mas ail cheama ca merita mult

Omoara`ma..

Edit:

http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=539219

Edited by Bebe1911
Link to comment
Share on other sites

bravo zero frate meriti 1+ , tot ce zici e bine , nici eu nu vreau sa ma cert alea

eu as zice :> sa ii faceti rau la bebe199 sau cum mas ail cheama ca merita mult

Nu merita sa ii faceti rau, si-a exprimat parerea.

Nu vrei sa te certi....atunci nu trebuia sa spui sa ii facem rau. Bebe nu te-a bagat in seama, dar daca era altcineva te injura si se lasa cu cearta...

Sper ca intelegi ce vreau sa spun.

Logurile alea au.. hat de cand eram bighidiu. Pe vremea cand aveam eu net tu te incaltai cu fesu.. Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi. Daca nu stii sa cauti un tutorial...si faci mare tam-tam cu mistocareala cine te tine sa stai aici?

Nici eu nu vreau sa ma cert.. dar mereu apare cate unu si vrea sa faca revolutie si toti il sustin. Dar niciunu din aia care il sustin nu au facut mare branza pe forumu asta.. nici eu n`am facut da nu fac chestii din astea.

Omoara`ma..

Edit:

http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=539219

Logurile au 3 luni, crezi ca daca erau recente le mai puneam acolo.

Citesc forumul asta de 2 ani si il citesc aproape zilnic, de cateva luni au inceput sa apara copii care se dau smecheri, injura fac misto etc (nu m-am referit la tine).

Eu nu pot sa fac nimic, am facut topicul asta in speranta ca unii vor mai renunta si vor incepe sa posteze chestii utile.

Stiu sa folosesc google foarte bine, dar sunt altii care nu stiu si vin aici sa invete. Din 30k membri crezi ca toti sunt 1337??? (nu ma refer la aia care vin cu cereri si ajutor, ma refer la cei care vor sa invete)

Nu stiu ce ai vrut sa spui prin linkul ala (nu imi merge). Este adevarat, mai fac si eu misto, dar nu chiar tot timpul...1 data/sapt. cred ca ajunge :D. Ca sa apara cate 1 topic de ala (stiti voi la ce ma refer) in fiecare zi..deja se exagereaza.

Daca mai inteles bine...daca nu..tot bine, daca mai ai ceva sa imi spui da-mi pm.

_____________________________________________________________________________________________

Nu puteti sa renuntati la ele??? unii dintre voi.

De ce nu puteti sa faceti un tutorial bun sau sa dati copy/paste de pe undeva dar sa fie ceva util sau un program bun, chiar daca nu e fud, privat plm...o stire interesanta, un link util...etc.

Din 30 de topicuri 20 sunt offtopic 5 sunt ajutor, 2 cereri ce mai ramane tutoriale "cum sa dai rename la recycle bin"...

Va place mult sa dati din gura, sa faceti planuri, sugestii...dar fapte 0.

De ce trebuie sa faceti de fiecare data atat caterinca si misto???

Vine unu vai de capu' lui: "Spargeti si mie idul x...etc", toti sariti sa faceti misto.

De ce nu il puteti ignora iar un moderator sa ii arunce postu la gunoi???

Vreti Private area??? Ca sa faceti si acolo offtopic??? mai era unu cu twiter sau facebook...la fel.

Nu stiu, ganditi-va si voi...

continuam....

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Dadeam inainte cate 10 warn-uri pe zi, devine plictisitor si obisitor. Mai dau banuri temporare, dar nu asa des. Acum am si alte treburi. Si nu sunt numai eu in aceasta situatie.

Pai numai tu esti in staff? Ceilalti admini? Moderatorii? unde sunt?

Imi placea inainte..dadeati warn, ban (am avut si eu warn :D ), acum....1 ban pe saptamana 1 warn la 2 zile...toata lumea injura ca in codru face offtopic si ia la misto...

Sper sa terminati cat mai repede cu scoala...

Link to comment
Share on other sites

@nytro

daca ai asa cap si intri la ATM mai merita pentru tine sa te implici in forumuri/comunitati online care is frecventate de posibili cybermegastelaeri?am mai vazut pe unu iarasi care era la academia de politie ceva de genu si p ala lau saltat "colegii" pentru ca avea un ciudat obicei de a cultiva plante aromatice de culoare verde care fac bine la creatie :))cautati pe google

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...