Jump to content
sosetutza

Adsense 12000 euro / luna

Recommended Posts

Deci pana la urma e fake video-ul?

Edit:

Telefoane: 0727 71 88 27 (Matei Nadrag) - 0742 29 30 60 (Danut Burlan)

nu vezi ma ce nume au astia ? cum dracu sa pui botul ? mai ales daca scoteau banii astia n-aveau de ce sa ii invete si pe altii.

Am aflat ca Matei Nadrag ala e parlamentar...si chiar exista:))

http://www.radioomega.ro/2996-peremistul-matei-nadrag-candidat-la-pnl-gorj.html

Edited by sosetutza
Link to comment
Share on other sites

Cum a zis si Pax, daca faceau banii astia, ce rost mai avea sa invete pe altii pentru cateva sute de euro cat cer ei.

Acesta este un cont al unuia puternic, cu un site masiv, si s-au rugat de el sa faca si ei o prezentare. Ia priviti unul dintre websiteurile lor, paid-survey-tips.com, cum sa faca asta bani ? cand nu intra nimeni pe un astfel de site. Doar magarii de a scoate bani.

Dar lasati, imediat ce imi vine Google Adsense, o sa cumpar eu pachetul lor, numai asa sa-l testez, si daca nu va fi pe bune, le dau un mail celor de la Google, precum ca incearca frauda in sistem, cu chestiile astea, pe nise gen, insurance, forex, medical si asa mai departe.

Mda, deja am gasit raspunsul. http://www.grimcris.com/profitsigur-ro-minciuna-sau-neintelegere

Si nu este tot, domnul Matei mai are site-uri de genul: www.fivefigurebetting.com

www.pariazasigur.com plus si gazduire, http://www.gazduim.net , omul e multifunctional, "Domnul stie tot"

Edited by Park
Link to comment
Share on other sites

wow am intrat pe profitsigur.ro si am vizionat filmuletul acela cretin cu omu ala si am reusit sa vad linkul secret :)) am sa il impartasesc cu voi ProfitSigur.ro - Formular de comanda cel mai penal lucru care lam putut auzi :)) in plus acest om se pare ca nu stie alt pret inafara de 147 roni :| daca accesati linkul secret si acolo veti da de pretul de 147 lei dar si pe Gazduim.net si se mai lauda ca ofera nu stiu cate siteuri de calitate cu cele mai cautate stiri pe internet... daca toate arata ca siteurile lui... asta na facut nici o afacere :|

Link to comment
Share on other sites

Interesant este faptul c? datele trimise, vor fi procesate de site-ul adidasioriginali.ro (codul surs?).

Dac? sunt doritori care doresc s? îi dea o lec?ie dl-ului Matei, deschi?i pagina: Google Safebrowsing ?i completeaz? formularul, indicând site-ul ProfitSigur.ro - Google Adsense Empire

Apropo, formularul nu are nici un code de protec?ie ;)

Edited by B7ackAnge7z
Link to comment
Share on other sites

Telefoane: 0727 71 88 27 (Matei Nadrag) - 0742 29 30 60 (Danut Burlan)

nu vezi ma ce nume au astia ? cum dracu sa pui botul ? mai ales daca scoteau banii astia n-aveau de ce sa ii invete si pe altii.

Si copilu de 7 ani inventa un nume mai credibil sincer rad si acum =))

Link to comment
Share on other sites

Voi credeti ca a scos bani dupa contul ala ? Daca scotea , ii scria acolo Venituri "De la ultima plata" dar lui ii arata "Pe toata perioada".

Am cd-ul ala si pot spune ca trebuie sa muncesti mult cu "vizitele" ca sa poti scoate un venit bun.Doar nu credeti ca daca o sa cumparati CD-ul , aveti si voi venituri de 12 000 euro pe luna :))

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte multe lucruri de facut/optimizat ca sa ai castiguri bune din adsense, precum am mai zis intr-un topic antetior, daca sti unde si cum trebuie puse reclamele, poti strange mai multe clickuri = mai multi bani :)

Atata timp cat nu incalci vreo regula de la google, e super bine, dar daca te duce capu, poti avea castig si prin alte metode, incalcand intr-un fel termenii lor, dar, lucrul cel mai important este ca ei nu pot afla de acest lucru :)

Dar aici e de incercat, doar daca esti sigur ca functioneaza, altfel, vei ajunge sa iei ban aiurea la acount.

Eu am un castig de maxim 1000 de euro pe luna, si aia, facuti cu greu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...