Jump to content
Guest User Name

Despre virginitatea in "Romanica" noastra!

Recommended Posts

Guest User Name

de curand eram pe google ,si din intamplare vad un anunt pe tpu destul de macabru',cum s'ar zice:

Buna am 12 ani si am un prieten de 19 ani si el vre neaparat sa ma dezvirgineze si zice c a daca nu se desparte de mine si eu ti mult la el dar nu stiu cum sai explik ca eu nu mai sunt virgina inca de la varsta de 9 ani cand am facut sex cu un unul din fosti mei iubiti care avea 20 de ani va rog ajutor! si apropo daca iam facuto oral fara prezervativ are ceva pot sa raman gravida? si az vrea sa va mai intreb cum va simtiti cnd faceti sex eu ma simt nemaipomenit mai ale sin momentul orgasmului daw funda

Sursa

Dupa cum cititi ,poate fi o gluma proasta,ori e vorba despre o duduie,fara mult cap,cum se vede si in comentariul postat de ea pe forumul respectiv.Ce pareri aveti despre acest post,si despre virginitatea fetelor din ziua de azi?:D=)))

Link to comment
Share on other sites

Mai stiu caz din liceu 2 piti lasau bilete in banca, am citit si eu unul, intreba una acelasi lucru daca a facut oral poate ramane gravida?, ce pot spune, oricine ar putea intreba asa ceva mi se pare o pers lipsita de substanta cenusie, mortii ei de logica si ratiune...

Astea merita produse sa castigi ceva de pe urma lor.

"Trebuie sa fie multi prosti, ca sa traiasca unii destepti bine!"

Pe de alta parte cunosc caz de tipa care a fost dezvirginata la 8 ani, a fost un viol evident, daca ati sti ce ma durea cand imi povestea ca nu-si mai putea aduce aminte mai nimic din cele intamplate, la psiholog se bloca total cand incerca sa isi aminteasca ce s-antamplat si pe langa trauma aferenta a mai primit si o boala venerica....iar inculpatul a fost chiar unchiul sau...

Nu e singura care mi-a pov ca a trecut prin asa ceva, dar mi se pare cel mai potrivit exemplu, o alta tipa pe care am cunoscut-o, era mai maricica cand s-a intamplat dar doar eu stiu cat m-am chinuit sa o ajut sa isi revina, sa reuseasca sa treaca peste. Gen o faceam si dintr-o data se schimba la fata izbucnea in plans, se ridica mergea la baie se spala si se imbraca...si multe astfel de iesiri de diferite forme in diferite contexte...

Din cate am observat la dezvirginarea de orice natura la o varsta frageda mai tarziu sunt sanse mari ca tipa sa ajunga panarama, fiind una din solutiile care o gaseste psihicul spre a depasi momentul si anume sa continue scenariul intr-un context labil ce cele mai multe ori pana se epuizeaza incarcatura emotionala si nu o mai afecteaza sau sa aibe o problema toata viata cu asta.

De ce orare nu avem noi o lege, ai violat? alegi intre 35 ani (la mina) sau 6 (la panselute) cerand sa fi castrat.

Link to comment
Share on other sites

de curand eram pe google ,si din intamplare vad un anunt pe tpu destul de macabru',cum s'ar zice:

Sursa

Dupa cum cititi ,poate fi o gluma proasta,ori e vorba despre o duduie,fara mult cap,cum se vede si in comentariul postat de ea pe forumul respectiv.Ce pareri aveti despre acest post,si despre virginitatea fetelor din ziua de azi?:D=)))

Se poate asa ceva, lipsa de educatie, defapt tot mai multe fac asa,da-le in plm de tarfe ca e plina romania de ele..

Link to comment
Share on other sites

@cheater

cum dracu le gasesti?iti place sa dai la mizerie dupa pedofili ? :D

Iti spun ca am cunoscut destul de multe tipe, in diverse contexte care au fost violate, probabil sti si u, probabil fiecare are o cunostiinta, diferenta e intre a-ti spune si a nu-ti spune, si astfel de trairi nu se povestesc oricui, probabil daia nu ai auzit de cazuri...

Intre a cunoaste o tipa cu o astfel de problema si a fi cu ea e dif mare...

Link to comment
Share on other sites

@cheater

inteleg.ii genu ala de relatie cand ea are vreo problema te suna ca are incredere in tine sau cand are cosmaruri cu ce sa intamplat ii da sms la cheat.bravo ca ai caracter si apreciezi nu doar sexul.app de pedofili odata ce intra la mititica imi imaginez ca ies de 10 ori mai perversi ca doar nici la parnaie nu e pension de oameni seriosi.castrati e prea dur ca poate dupa sa "mutileze" franta cred ca are legi dinastea.cel mai sigur e ospiciu si psihanaliza ca la parnaie contagiunea sociala te prosteste si daca intri om serios iesi pederast.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...