Jump to content
Guest Praetorian

ISR Trinity Bomb DDoS Tool

Recommended Posts

Guest Praetorian

@ICEBREAKER:

Nu am spus nici unde ca sursa e facuta de mine de la 0, doar ca nu e una singura, e facut din vreo 3,4 surse combinate. Daca esti asa de bun, iti poti face si tu unul asemanator, nimeni nu are ceva impotriva. Dar nu inteleg ce te fute pe matale grija ce face altul? Stai in pula mea in banca ta si daca nu iti place, intra in alt thread.

@Gabriel:

1. Da

2. Nu

@begood:

Nu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
@TinKode ,Se pare ca esti unul din ala teribilist.Tu altfel nu stii sa vorbesti?:)

Asa imi place mie sa vorbesc cu persoanele care ma fut la cap, sunt mai pasnic de felul meu.

@little123: Nu ai de unde. E privat. Money Money daca il vrei!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kabron
Ar fi frumos, daca ai gasi tu sursele alea publice! Dar na, incearca! :))

Tinkode : Nu am nevoie de sursa,nu am nevoie de asa ceva . Eu doar am dat un pdf sa inteleaga lumea ce si cum si un mic hint : .ru :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
era clar ca e supernova "hexat" hai sa-i zicem supernova reloaded cu interfata frumusica

macar ai huburi vulnerabile ? sau te-ai pus tu sa populezi ? :))

Nu e supernova hexat. Am cateva hub-uri!

Link to comment
Share on other sites

=))) hahaha supernova hexed gg ... fail. pun pariu ca daca intreb programatorul nu stie ce api sa apeleze pentru parsarea protocolului dc.. doar ghost / dark ./ eu am avut access la asta dar in fine, nice layout..

Mish si care ii acel api pt parasirea protocolului dc care se mai numeste si nmdc.

$quit?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...