Jump to content
Nytro

Havij v1.14 Advanced SQL Injection

Recommended Posts

sunt prost ca ma cert cu un copil de 16 ani ? ... da... sti ceva .. mai du-te-n PULA mea de copil prost.... du-te si mai citest inainte sa arzi lumea cu virusi tai de kkt pe care nici macar nu sti sa-i folosesti ..... copil retard ... cand tu te nasteai noi ne jucam in regie cu stealth`u...

daca ma intalnesc cu maicata ii spun ca `l frec pe fisu` ......... sau invers daca ma intalnesc cu tine

Link to comment
Share on other sites

te rogi sa-mi dea ban sau remove sau delete ....sincer sper sa nu-mi dea din cauza unui copil prost care vrea sa castige 0,34$ pe un kkt de quick survey ... si daca-mi iau .... aia e , macar a vazut lumea cat de nemancat si de retardat esti ca vrei 0,34$ + un kkt de virus pe care nici macar nu sti sa`l folosesti

Link to comment
Share on other sites

CE PULA MEA E ASTA MA? Ce e aici, chat? Bixxtonim si HJOCONCEPT95 duceti-va in cacat in piata si certati-va acolo, nu deviati aici de la subiect.

Scuze ca fac si eu off-topic dar am citit 6 pagini crezand ca voi gasi ceva interesant.

LE: de cand am inceput sa scriu postul asta a mai aparut o pagina.

1075-black-face_palm-idiots-obama-president-white.jpg

Edited by sese
Link to comment
Share on other sites

Gata ma, ca nu vad noile reply-uri, doar pe bixxtonim.

Threadul asta e o pura biologie: A inceput cu o hrana pentru Script-Kiddies, si la final un cacat de bixxtonim...

Close this shit!

Ca bine zici ...

Pana vine un admin ...


mysql> update thread set open ='1' where title ='Havij v1.14 Advanced SQL Injection';
Query OK, 1 row affected (0.05 sec)
Rows matched: 1 Changed: 1 Warnings: 0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...