Jump to content
Guest Nemessis

Ce mai zic adminii de pe serverul de cs

Recommended Posts

Mdea am citit tot topic-ul si parerea mea este ca dupa ce au epuizat amenintarile gen copchilu ala de 10 ani care zicea ca unu e dispus sa plateasca bani sa ne vaneze pe toti (o prostie mai mare nu am auzit in viata mea cand ei cersesc pe server sa li se doneze bani ca nu mai au sa isi hosteze cacatu) au trimis-o si pe asta in speranta ca ne va "potoli" eu unu ultima data chiar jucam frumos activam codu relativ rar mai mult tatuam banner-ul si deodata ma trezesc cu ban pai e frumos asa cum sa nu te intorci dupa si sa incepi sa injuri in continuu.

Link to comment
Share on other sites

1. Raspunsul ei mi s-a parut cam cacacios, deci nu ajuta cu nimic.

2. Sa se planga ca intra codati pe serverul ei de plozi mi se pare normal, asta face un admin.

3. In orice caz nu cred ca ar trebui ca lapulamea.ro sau cum se numeste sa fie un loc, incurajat de voi, pentru a intra cu hackuri. Nu pentru ca nu ar merita, dar este nedrept pentru celelalte servere pe care le viziteaza vreo 2 codati pe zi care sunt suparati ca au luat /ban anterior. Ori suntem cinsitit ori nu mai suntem...

Link to comment
Share on other sites

ba , nu vroiam sa ma amestec in topic dar am ajuns sa dau dreptate strasnica unui user:

Park

acum toti limbricii o ard cu tupeu in fata unei fete si daca intra aia aici sa lase reply sau ceva se schimba situatia si incep prin a o linge'n cur prin pm's sau alte mijloace garantate.

un exemplu oust

asta vorbeste numa aiurea, daca imi bag pula in rasa lui asa doar pentru simplu fapt ca este o copie fidela facuta de chineji zice ca am ceva cu el dar nu e asa. invatati ma nene si voi niste lucruri, pentru nemesis inteleg lucrurile astea, este privilegiat si are scoala lui, dar pt astia care comenteaza aiurea numa sa se afle in treaba sau sa dea bine la ochi ce cred ca castiga? respect sau alte lucruri din partea astora mai cu talent? nu cred. tot ca niste parliti sunteti vazuti.

Link to comment
Share on other sites

De cand nemessis e misogin, toata comunitatea aspira la o personalitate asemanatoare. Nu mai zic de faptul ca cititi zi de zi blogul sau, si incercati sa imitati limbajul sau temperamentul sau. Daca nemessis ar posta de pe un utilizator cu 5 posturi, cu o vechime de cateva zile, aceleasi scrieri, cu siguranta l-ati critica si l-ati face cu ou si cu otet.

Cred ca e o chestie genetica. De cele mai multe ori vrei sa fii precum cineva pe care-l consideri mai bun ca tine. Ca-i doar o iluzie faptul ca ar putea fi mai bun ca tine, e alta treaba.

ba , nu vroiam sa ma amestec in topic dar am ajuns sa dau dreptate strasnica unui user:

Park

acum toti limbricii o ard cu tupeu in fata unei fete si daca intra aia aici sa lase reply sau ceva se schimba situatia si incep prin a o linge'n cur prin pm's sau alte mijloace garantate.

Garantat!

Concluzia: fiecare gradina are uscaciunile ei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...