Jump to content
Oust

Mai puneti chatul ala odata??

Recommended Posts

Stiu ca este un thread fara rost , dar multi asteapta reintoarcerea chatului RST, se va mai pune?

Dupa cum am vazut(in alte threaduri) cand cineva aduce aminte de chatul rst, deja discutia o da in off topic si deviaza .

Cine mai vrea chatul RST sa posteze aici cu un PRO s-au CONTRA.

BETA CHAT http://rst.rowebs.net/

_________________________________________________________

Merit WARN.

Edited by Oust
Link to comment
Share on other sites

Eu as sugera ca chat-ul intai sa indeplineasca anumite obiective intai, apoi sa vedem daca se poate face, iar abia dupa sa se implementeze.

Adica: https(eh, nu strica, desi ar fi de forma -- cine stie) + handshake (private key + public key exchange cu serverul), chat-ul sa fie criptat, sa nu fie mIRC 2.0 unde citeste nea Bulan logurile (s-a mai discutat si chiar un vechi membru a spus ca a inceput munca la el -- o fi, nu o fi adevarat... 'treba lui'). Asa poate s-ar putea face niste "rooms" private (unde iti trebuie parola sau ceva) unde s-ar discuta 0day-uri si nu numai, room-ul avand "log chat" si oricine are acces ar putea sa se uite prin el, fie snip-uri sau editat sau intreg.

Ce spuneti?

Link to comment
Share on other sites

negative

- cand o sa inceapa nooby si troll`i sa va dispere o sa vreti sa fie inchis

- & ori e forum ori e chat ?

- daca iti explica cineva pe chat cum sa faci o chestie...a doua oara no sa mai ai de unde sa mai vezi o data explicatia deoarece era pe chat..

-etc

Se pare ca voi nu intelegeti intrebuintarea chatului.

1. Raspuns : Chatul nu va fi pentru ajutor, doar asa daca ai o intrebare mica.

2. Raspuns : Cand a fost ultima data chat a fost excelent, pe forum era mult mai multa activitate decat pe chat

3. Nu intelegi ca pe chat se intra doar daca vrei sa pierzi timpul??

Intri de ex in timpul de asteptare dintre posturi , sau ma rog.... altceva.

CHATUL NU ESTE PENTRU SUPORT, DOAR DACA AI O INTREBARE MICA, ESTE SA OMORI TIMPUL,SAU SA ITI GASESTI PERECHEA POTRIVITA.

OFF : a si... 12 vs 1

Link to comment
Share on other sites

Login am facut eu un "chat" ajax chat, daca are cineva un script mai bun il rog sa ma contacteze. Nu am facut chatul pentru trafic,l-am facut pentru noi toti.

Era bine daca il facea un administrator ceva mai mare decat mine si cu o experienta mai mare,el sa dea moderatori s-au alte functii in chat pentru a modera chatul.

OFF:Putin beat.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...