Jump to content
daMNed

Salutari.

Recommended Posts

Salut tuturor si vreau sa va multumesc ca v-ati omorat timpul sa deschideti acest topic.

Incepem prezentarile, numele meu este Bogdan, aproape 20 de ani si am poposit si eu pe site-ul vostru sa descopar lucruri nebanuite.

Momentan sunt in sesiune, deh, unii trebuie sa mai si invete si astept sa se termine ca am ditamai vacanta de 2 saptamani;D

Sper sa gasesc o comunitate inchegata, bine defini, cu capul pe umeri( dar si amuzanta) si toate sa decurga ok.

Edited by daMNed
Link to comment
Share on other sites

Mersi de urari baieti!

Asa, ca un user nou ce sunt am citit regulie;)

Si cum v-am zis ca sunt un mic omulet ce habar n-are despre aceasta lume, dar care doreste sa invete cat mai multe posibilie, rog un user serios si mai priceput ca mine(bine, asta stiu ca a sunat airea ca-i greu sa gasesc pe cineva p-aci mai 0 ca mine) sa-mi recomande anume carti/tutoriale din care pot deprinde cate ceva.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Iar ca si conduita sanatoasa, ca sa eviti maltratarea psihologica documenteaza-te bine intainte sa intrebi ceva :))))

Sunt un obisnuit al forumurilor asa ca maltratarea psihologica va fi grea. Observ, oricum, ca nou-venitii sunt luati mai peste tot peste picior (de userii care cunosc mai multe date decat nou-venitul) si lucrul asta se intampla de multe ori pe forumuri romanesti si mai rar afara.

Asta e, trebuie sa ne adaptam, iar daca o sa pun o intrebare cretina o sa-mi dau seama pe viitor si eu de cretinatatea intrebarii mele, insa asta nu prea da dreptul altui user sa-si arunce cu dejectii in mine datorita faptului ca sunt incepator, ci sa ma indrume spre cunoastere;)

Link to comment
Share on other sites

Sunt un obisnuit al forumurilor asa ca maltratarea psihologica va fi grea. Observ, oricum, ca nou-venitii sunt luati mai peste tot peste picior (de userii care cunosc mai multe date decat nou-venitul) si lucrul asta se intampla de multe ori pe forumuri romanesti si mai rar afara.

Asta e, trebuie sa ne adaptam, iar daca o sa pun o intrebare cretina o sa-mi dau seama pe viitor si eu de cretinatatea intrebarii mele, insa asta nu prea da dreptul altui user sa-si arunce cu dejectii in mine datorita faptului ca sunt incepator, ci sa ma indrume spre cunoastere;)

bai bine ai venit...userii noi sunt luati la ture ca sunt si idioti ... nu citesc regulile cu atentie si nu se documenteaza inainte sa intre in vorba. o fac pentru posturi sau sa se afle in treaba. Fi matur in gandire si nu te arunca la discutii care nu te privesc si o sa scapi...ma rog...o data si o data o sa se mai apuce unu de tine..dar nu pune la suflet..

bun venit pe rst..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...