Jump to content
j1c0

intrebare intrebatoare

Recommended Posts

ma tot gandesc la betie la un lucru.se poate ca cineva ca rst sa fie lasat in pace de gabori?cineva si cred ca acel cineva se simte sa laudat ca ar sti pe cineva de la sri pe chat, ieri dupa-masa.eu am facut mici sapaturi, e adevarat ca ar fi "intrusi" care sunt tolerati de admini?

am niste prieteni, golani, droghisti care cam ciugulesc pe strada.ma mint ei?

Link to comment
Share on other sites

de buna seama n-are ce face SRI-ul decat sa impiedice atacurile RNS

wildchild fiecare structura de genu trebuie sa-si justifice periodic activitatile prin rapoarte. Aici nu vorbim de ce ai zis tu (S.R.I) ci de acel departament al "politiei IT", care normal ca nu pot sa opreasca atacurile RNS dar pot sa prinda copii precum BlackBoy si sa se laude sefilor ca au facut ceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

ba ...hai sa fim sinceri.se fac smenarii pe forum.multe,foarte multe.Aveti grija ce faceti,si cum o faceti.

Intrebarile sunt urmatoarele:Cine?Ce nick?Ce are de gand?Cine va urma?

Link to comment
Share on other sites

chestia ca forumurile de genul rst sunt monitorizate nu e o noutate. acum cativa ani i-a prins neme, acum ceva timp si cei de pe isr, iar zilele trecute am dat resolve hostname la niste ipuri de pe chat si am gasit de pe la MAI

faceti nick`urile sa stim si noi daca am avut contact cu ei si stilu de abordare..ca sa stim pe viitor sa evitam ;) ma rog nu am incredere in nimeni si vad ca de cand cu chatu asta numa lingusitori noi si pupincuristi.. sunt o gramda care miros dubios

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Daca ar fi fost politia in spatele RST atunci discutiile si trade-urile legate de frauda ar fi fost la liber. Regulile impuse au un scop dublu. In primul rand sa nu ne pomenim noi cei din staff cu garda pe cap din cauza continutului sensibil publicat de membri. In al doilea sa ii protejam pe toti membrii nostri de potentiale probleme si de tentatia de a se baga in tot felul de jeguri doar pentru ca au auzit ei ca se fac bani din asta. Ne gandim la media de varsta a celor care ne viziteaza forumul si la faptul ca sunt usor de impresionat/manipulat, asa ca trebuie efectiv sa taiem cat putem de mult orice tentatie ce ii va indrepta catre furaciune. Ca exista oameni din cadrul politiei ce cauta informatii pe forum asta este clar. Dar daca veti avea probleme este din cauza ca v-ati tinut de prostii si nu v-ati protejat curul, nu pentru ca exista sifoane printre admini. Noi nu cunoastem nici macar 10% din toti membrii RST asa ca ce dracu am putea sa sifonam?

Toata lumea cunoaste pe cineva in politie sau din cadrul SRI dar asta nu inseamna ca si sifoneaza asa cum nu inseamna ca cei pe care ii cunosti au puterea sau interesul de a intreprinde ceva legat de subiectele tratate la noi pe forum. Atata timp cat respectati regulile impuse de noi si ne urmati sfatul de a va proteja identitatile chiar si aici pe forum nu veti avea probleme. Atat de simplu este.

P.S. - nu ma retrag si nici nu as anunta ca ma retrag in cazul in care mi-as dori asta. As dispare in ceata pur si simplu fara sa fac mare caz din asta ca doar nu sunt presedintele unei tari sa fac mare tam tam ca nu mai am o anumita responsabilitate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...