Jump to content
sensesDelight

Heii . ^^

Recommended Posts

Heii (: . Aici Alexa, 18 ani din Cluj. C?utam de mult un forum ca acesta . . ?i uite c? în sfâr?it dup? lungi c?ut?ri l-am g?sit ;O . Crede?i-m? , cred c? este singurul forum c?ruia i-am citit regulamentul :) . Mul?umesc pentru înjur?turi :"> . Am auzit de el .. hmm e un fel de poveste .. eram la un prieten în pc cu tw ?i a folosit un spammer ?i avea numele scris .. ?i am c?utat numele lui ?i era postat pe forum-ul acesta :) . ?i de atunci m? tot uitam pe aici .. ?i m-am gândit s?-mi fac si eu o mic? descriere :) . Dac? m? primi?i e bine, dac? nu tot bine :)) . Ce s? v? mai zic despre mine .. p?i nu m? pricep cine ?tie ce dar ?tiu elementele de baz? . Sunt incep?toare :) . Cam atât c? am inceput s? m? plictisesc :)) . Pa-pa >:D<

Link to comment
Share on other sites

@CyberneticGOD ai dat dovada de maturitate,inteligenta si foarte mare respect.Vorbeste in mm frumos nu fi nesimtit.

Un moderator inchideti topicul ca se face exces de hormoni pe aici si se da in labareala si offtopic aiurea si copii care mai de care mai retarzi.Am zis!Nu imi cer scuze!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bun venit, cand mai faci vreodata o prezentare pe orice forum ai fi, scrie in slobozul ma-tii frumos sa inteleaga tot omul, Spor la invatat.

Tu, durule virtual /:) .

Crezi c?-mi pas? c? ma înjuri tu ?

Dac? nu î?i convine nu citii în mor?ii t?i :) .

Data viitoare când mai fac o prezentare o s? scriu pe mormântul m?tii .

Edited by sensesDelight
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit printre noi >:D<

Q1 : Ai tate mari?

Q2 : Ai cur mare?

Q3 (doar daca raspunsul la Q2 e pozitiv) : Mare si bombat sau mare si cu consistenta de racitura?

Q4 : Sugi?

Q5 (doar daca raspunsul la Q4 e pozitiv) : Scuipi sau inghiti?

Q6 (doar daca raspunsul la Q4 e negativ) : Atunci mori in pula mea ! (nu e intrebare, stiu)

Q7 : Cat te-ai mai fute pentru o masina care pune aceeasi intrebare...

Q8 : Ai de gand sa stai mult pe-aici?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...