Jump to content
#Include.ClasS

#Include Is Here

Recommended Posts

@ Nytro

Sunt pe conceptul : a cunoaste inseamna mult mai mult decat unul care se crede expert.

Ce pot spune prin "Ma descurc" cunosc si Penetration si Programming In mai multe limbaje , si anumite partii din electronica , securitate ( Dar cum spuneam sunt la un nivel Begginer)

Un exemplu: Cunosc din VisualBasic6 , c++ , PHP .

A fi incepator nu inseamna a fi prost sau , sa nu ai nici-o cunostinta .

Multi care se dau mari programatori , exact aceea sunt cei care hexeaza

Restul vei vedea pe parcursul timpului.

Is ok ?

Edited by #Include.ClasS
Link to comment
Share on other sites

@eucumata

Nu cred ca sunt singurul de aici care stie , spre deosebire , sunt alti care stiu si de 10 ori mai bine decat mine , Cea mai buna metoada pentru a invata (Parerea Mea) Video Tutorial + practica + Chef

Daca iti explica cineva nu o sa intelegi ff bine . O sa te ajut cum pot

@wild

da ai dreptate , " Omu cand se vede cu saci in caruta " uita ce inseamna scuze , explicami te rog frumos ,etc

Edited by #Include.ClasS
Link to comment
Share on other sites

@ eucumata , Am observat ca sti destule am citit din posturile tale , asta nu inseamna ca trebuie sa te si lauzi ...

Sunt diferite metode de a incerca , reusi sa exploatezi o vulnerabiltate sau bug gasit

Cu ce m-am laudat ? Vorbesc foarte serios e prima data cand aud pe cineva ca stie "Penetresting" si chiar vreau sa invat. Si eu sunt "Begginner" ca si tine.

Link to comment
Share on other sites

@eucumata

Scuzami limbaju te rog o sa dau edit " Penetration" ;) Chestia cu modestia nu prea merge app din cate vad nu ar trebui sa fi rautacios

http://rstcenter.com/forum/35331-prv8-sip-scanner.rst

Se pare ca si u ai fost begginer .

Am fost ? Inca sunt. Mi-as dori eu sa stiu macar jumate din cate stie d3hydr8 , Nemessis etc. Dar vorba ta : Ma descurc :))

EDIT : Am uitat de tinkode :)))

Edited by eucumata
Link to comment
Share on other sites

Ma salut, dar eu deja mi-am dat seama ce mentalitate ai dupa semnatura aia "Hacking is not A Crime". Deci mie unul mi se pare de tot cacatul, e ca si cum te-ai autointitula ca dictator, nimeni nu ar sti asta dar ai trimite mesaje cu subinteles pentru ca ceilalti sa afle asta.

Link to comment
Share on other sites

@ Park o semnatura , 3 cuvinte spuse nu dovedeste nimik tocmai daca citeai tot postul de la cap la coada intelegeai , ca nu ma dau "Hacker" pentru ca nu sunt data vitoare fi mai atent

Apropo : Nu am nevoie de parerile voastre daca nu va convine ceva raportati , decizia unui admin conteaza .

Cautati si cel mai mic motiv de a va lua de o persoana

@Snoopy , I.Robot Mersi ;)

@Wild We observed how is hell

Edited by #Include.ClasS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...