Jump to content
MazaBoY

Film romanesc

Recommended Posts

Va prezint un film romanesc.Acest film este realizat de un fost coleg de al meu si vreau sa il ajut cu promovarea filmului.Va rog eu nu incepeti cu comentari in care sa injurati sau mai stiu eu daca va place il vizionati cu drag daca nu dati x baieti nu sunt profesionisti nu au avut la dispozitie aparatura profesionala au facut cu ce au avut.Filmul il puteti gasi aici daca ti-a placut filmul si vrei sa ajuti poti sa il recomanzi la prieteni tai mai departe acest film.

Mersi fain!!!

Link to comment
Share on other sites

"Ce animale, cum au putut sa faca asa ceva?!" =))))))))))))))))

LE: Cu un trepied iesea mult mult mult mai bine.

Baieti au lucrat cu ce au avut si ei pe viitor am sa le zic despre acest program si poate il vor folosi.Mersi

E calumea pentru inceput... trebuie sa faca mai multe parti in care sa te faca curios sa afli ce va urma ... :P

Da tocmai de asta incerc sa le promovez filmuletul trebuie sa adune 10,000 de vizualizari pentru a putea incheia un contract cu mondo tv o televiziune locala iar acestia au promis ca vor vorbi cu niste directori de la o televiziune din Buc.Mersi

sa-l puna pe youtube ca trilulilu e varza

Cum am mai spus ei trebuie sa adune 10,000 de vizualizari si de aceea nu au pus pe youtube.Mersi

E bine pentru inceput , dar e filmat cam aiurea !

Da stiu dar acuma la urmatorul episod vor filma cu Sony HXR-MC2000E | Blocket E-handel cel puti asa a zis baiatul care filmeaza.Mersi

Link to comment
Share on other sites

MazaBoY acela este un site ,unde postezi un link pe care il vizualizeaza o gramada de lume.

Eu ma refeream sa posteze mesaje cu linkul lor de pe trilulilui ca sa aiba o gramada de vizualizaro.

La asta m-am referit eu :)

A ok scuze nu prea am inteles mersi mult de sfat.

E naspa , ai auzit de proxy ? asa faci views.

Da man stiu dar e prea mult de munca... la urma urmei are rost sa triseze....

Astept si alte pareri din partea voastra mersi frumos.

Link to comment
Share on other sites

Sal all .. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o intrebare... ?? As dori sa stiu cum pot sa intru in meniul unui Aces point careia ii stiu doar macul.... Ap-ul este al unei retele de cartier si are un nr limitat de macuri.... daca as putea intra in el sa-mi bag si io Maculetu meu:)) dar nu merge cu Gatweyul care mi-l da el.. are cineva vre-o ideie?? multam fain>:D<

Link to comment
Share on other sites

MazaBoY, tu esti din Petrila ma?

Daca filmul e facut in petrila si am specificat ca e facut de un fost coleg de clasa ma gandesc ca da :D.Dar de ce intrebi ?

Sal all .. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o intrebare... ?? As dori sa stiu cum pot sa intru in meniul unui Aces point careia ii stiu doar macul.... Ap-ul este al unei retele de cartier si are un nr limitat de macuri.... daca as putea intra in el sa-mi bag si io Maculetu meu:)) dar nu merge cu Gatweyul care mi-l da el.. are cineva vre-o ideie?? multam fain>:D<

Omu ai gresit sectiunea poti cere ajutor aici Ajutor - RST dar dupa ce ai peste 10 posturi asa e regulamentul :).

@MazaBoY - mi se pare cea mai mare prostie posibila, scuze dar asta e parerea mea.

@dabw - esti retardat si analfabet.

Da,inteleg asta e parerea ta si o respect.Mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...