Jump to content
te.ngat

Nytro, cunoscut ca si gaboru anonim.

Recommended Posts

Sa mor eu de va inteleg... Nu-ti place forumul? Nu ti se pare dreapta judecata unui moderator? Simplu. Nu mai intri. Avand in vedere ca ai fost banat, cu atat mai mult ai un motiv serios sa nu mai intri. Cat despre faptul ca se face discriminare, da-l in judecata pe nytro.

Eu nu cred ca esti tu in masura sa critici corectitudinea deciziilor unui moderator. In plus, cum am mai zis, daca ti se pare ca esti nedreptatit, uite ca ai libertatea nemarginita sa nu mai intri pe forum. Nu cred ca se supara nimeni.

PS: Sa inteleg ca acel topic era in "categoria gresita" CERERI. Si tu aveai sub 10 posturi, nu? Pai citeste frate regulamentul si nu mai are nimeni nimic cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Nu e Pax, e unul care inca crede ca sunt gabor :))

Daca veti cauta prin toate posturile mele, pe langa faptul ca imi veti afla numele, veti afla si cum sta treaba cu "locul meu de munca".

Iar tu, stimate autor al acestui post mirific, esti un gunoi pentru acest forum, ban!

Link to comment
Share on other sites

E o poza cu el pe net, daca dai search cu numele lui complet, eventual Poyo de la blog si mai adaugi si Rm.Valcea, apare o poza mica pe ceva site. L-am cautat eu sa il recunosc daca il vad in Valcea. Unii rapesc copii sa ii vanda, altii ii rapesc sa le foloseasca mintea. :)) Glumeam, dar in Valcea se practica.

Link to comment
Share on other sites

Era de la banchet?

Era cand am facut poze pentru albumul clasei.

Uite, sa nu mai comenteze lumea:

// Removed

Am scos burta si suncile in Photoshop, ochelarii nu ii port si cosurile de pe fata nu mi se vad.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...