Jump to content
3voLuT1oN

DIICOT: 117 percheziţii în mai multe oraşe privind fraude informatice cu prejudiciu d

Recommended Posts

Medicul stomatolog din Timisoara care parca se afla domiciliat in Bumbesti-Jiu(Sadu) judetul Gorj nu a stat niciodata in Resita si sunt 2 frati.Cel care a spart accounturile de pe eBay tot din Bumbesti-Jiu este sunt 130 de persoane audiate si 22 suspecti care ei au inceput toata treaba.Ceilalti sunt complici, mai ales cel care a spar conturile de pe eBay el a fost mai mult folosit ca nu primea nici macar 40% sa zicem din 2000 de euro primea 400 euro.Pe cei doi frati ii cheama Balanescu Dragos respectiv Horatiu.Cel care a spart accounturile are porecla Carcabot sau Carcalicea nu stiu cum il cheama numele real, dar il cunosc personal si pe el si pe cei doi frati.Mai este unu' implicat tot din Bumbesti-Jiu lucreaza la o firma de internet.La ora 5 toti mascatii erau peste ei in case: Bumbesti-Jiu,Ramnicu Valcea,Timisoara,Craiova,etc. ii cautau din 2009 multi sunt pusi ca pioni nu sunt vinovati mai ales fetele sunt vreo 5 sau 6 ele faceau tranzactiile cu inca o persoana care este situata in America nu stiu sigur regiunea.Deocamdata nu stiu toata poveste am auzit ca la medicul stomatolog mi se pare ca este Horatiu au gasit droguri(asa se spune) ca ar fi facut D.I.I.C.O.T -ul poze la un pachet mare.Daca mai aflu ceva revin cu un reply.

Va saluta, .(punct) !!

Link to comment
Share on other sites

"Au dat cu spaima-n copii",au speriat nenorocitii cateaua la gagica,au terorizat-o.Cand am vazut-o pe fata vecinei cu o saltau,nu mi-a venit sa cred,bp interpol,fbi,stateau boschetarii cu perlandezu-n pungi in linie si se uitau la ei )).

Bietu Carcalicea cu BMW-ul lui,sncer nu-l credeam in stare.

L.E : 1 miliard avea in casa -_-

Edited by SirXulescu
Link to comment
Share on other sites

Carcabot îi tipul din Gorj de pe Romanian Electronic Network Security Lab Team

View Profile: CarcaBot - Romanian Electronic Network Security Lab Team ?

DA ! el e carcabotzaurus

77a3661b05658a5f18d5d9f8a8b97912.jpg

asta zice el :

I’m a student who makes from coding a hobby. Doing this with passion makes me able to offer you high quality products at the best prices, things that make me better than those who do this for money. My interest in coding started since childhood, over ten years ago. Since then I tried to improve my skills as best as possible and now I decided to show what I'm able to do. That is why my basic concern is to offer the best products, not to get the highest price.

And here we have CarcaBOT :

http://www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=4492510663&albumId=57000100&ownerId=111537732

Edited by SirXulescu
Link to comment
Share on other sites

Daca ai doar chestii piratate si crezi ca te trezesti cu politia peste tine, vreodata... Tine-ti tot ce e sensibil pe un HDD extern si ala tine-l in cuptorul cu microunde. E suficient sa apesi un buton si sa stea cateva secunde sa-l prajeasca bine... Irecuperabil. Fara format, fara partitii, fara nimic. Simple physics. ^^

Link to comment
Share on other sites

acuma na daca ii mananca in fund sa se lafaie in bani,mai ales aia de la Bustuchini,auzisem de ei de la niste tovarasi cum fraudau ei:sa duceau baietii la mare pozau barcile,yahturile,mainile etc tot ce sa vedea ca e de clasa mare -LUX cum s-ar spune,si ei din acel moment ce faceau-aveau facute din aparatu acela de bon fiscal facut un sistem in asa fel sa citeasca cardurile magnetice-deci baietii erau marfa in electronica + cu skim ce mai aveau faceau oamenii,si astia au fost parati,cam asa sa aude prin zona cum ca ei prin sat erau cei mai tari din parcare-logica iti faci tu vila si iti pui camere de supravegere...si cum sunt batranii ce vrajeli au bagat,aa mama ala a lu X si Y..da ala sa ocupa cu droguri si alte alea..da acuma ce sa faci baietii acuma sa pregatesc sa foloseasca sapun lichid!!

PS:asta ca fapt difers ca sunt multe magarii in GJ si ce conteaza cel mai mult este DISCRETIA,tacerea e de aur!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...