Jump to content
pyth0n3

Picture me rollin'

Recommended Posts

Astfel de experiente intaresc caracterul si te fac mult mai puternic.

Ce ai spus tu wildchild ii o mare prostie; adica ceva de genul "ce nu te doboara te face mai puternic" (Nietzsche) . NU ii adevarat.

In urma unor astfel de experiente poti ramane cu traume destul de mari; faptul ca ai trecut peste (daca ai trecut) spune multe despre caracterul tau si nu toti pot sa faca asta.

Habar nu am cum ii pyt0n3 in realitate asa ca pot sa aberez doar pe ce scrie/publica; din punctul asta de vedere consider ca da, are un caracter puternic si caracterul asta l-a ajutat sa treaca peste greutati; nu ii consecinta greutatilor pe care le-a avut (are).

Acuma, faptul ca le spui (public) poate insemna ca te-ai impacat cu toate astea, poate ca esti in maxima depresiei sau poate altceva.

keep walking ... :)

Link to comment
Share on other sites

sa stii redox ca nu-i asa, depinde si de tipul de persoana.daca esti o "pizda speriata" te traumatizeaza orice...la fel daca esti un pustan fara creier care nu stie nimic altceva in afara de cum sa se fereasca de bullies, o sa devii paranoic.un sut in fund devine de multe ori un pas inainte; de multe ori o sa-si doreasca acel om sa nu ajunga ca si cei ce-l terorizau si astfel iti conturezi caracterul.

Link to comment
Share on other sites

Ce ai spus tu wildchild ii o mare prostie; adica ceva de genul "ce nu te doboara te face mai puternic" (Nietzsche) . NU ii adevarat.

In urma unor astfel de experiente poti ramane cu traume destul de mari; faptul ca ai trecut peste (daca ai trecut) spune multe despre caracterul tau si nu toti pot sa faca asta.

Habar nu am cum ii pyt0n3 in realitate asa ca pot sa aberez doar pe ce scrie/publica; din punctul asta de vedere consider ca da, are un caracter puternic si caracterul asta l-a ajutat sa treaca peste greutati; nu ii consecinta greutatilor pe care le-a avut (are).

Acuma, faptul ca le spui (public) poate insemna ca te-ai impacat cu toate astea, poate ca esti in maxima depresiei sau poate altceva.

keep walking ... :)

nu am nimic cu py dar el e mai mult cu zicale, citate, etc, pe net oricine poate fi cine vrea sa fie(asa e si la el si la multi altii de pe rst si alte comunitati)

Link to comment
Share on other sites

nu am nimic cu py dar el e mai mult cu zicale, citate, etc, pe net oricine poate fi cine vrea sa fie(asa e si la el si la multi altii de pe rst si alte comunitati)

Ai perfecta dreptate , pot fi oricine online dar ceea ce vreau e ca sa face?i doar ceea ce crede?i ca e mai bine pentru voi.

E mai bine sa înve?i din erorile altora decît sa practici singur ?i o ?ti?i fiecare prea bine .

Daca crede?i ca vreau sa ies în evidenta evita?i-ma dar face?i ceva bun pentru voi , respecta?i-va ,înv??a?i si controla?i informa?ia cum crede?i mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Ai perfecta dreptate , pot fi oricine online dar ceea ce vreau e ca sa face?i doar ceea ce crede?i ca e mai bine pentru voi.

E mai bine sa înve?i din erorile altora decît sa practici singur ?i o ?ti?i fiecare prea bine .

Daca crede?i ca vreau sa ies în evidenta evita?i-ma dar face?i ceva bun pentru voi , respecta?i-va ,înv??a?i si controla?i informa?ia cum crede?i mai bine.

daca nu te arzi singurel nu are farmec, nu te maturizezi daca nu treci prin anumite momente/intamplari/etc, deci nu se aplica, filozofia nu e buna in ziua de azi

asta trebuie sa stii in ziua de azi
Link to comment
Share on other sites

nevermind...

Poftim umple înapoi ,nu î?i voi ?terge postul, fiecare are dreptul sa acuze , atîta timp cat în mintea ta e?ti sigur de ceea ce afirmi ai tot dreptul sa o faci .

Eu nu a?tept sa mi se spun? mul?umesc pentru nimic.

[EDIT] Off:

Security Advisory: Internet explorer este unul din cele mai vulnerabile browsere ?i pentru securitate Javascript ar trebui sa îl pui pe Off dac? nu i?i trebuie, in rest ai grija cand faci click-uri sa nu dai peste vreun XSS.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

@1749 Thanks! Daca nu as practica diverse tehnici nu as ob?ine diverse obiective.

Un exploit poate avea un payload divers de fiecare data , a exploata comporta a folosi tehnici diverse fie online sau in societate. Daca men?inem regulile ?i în informatica nu se poate ob?ine acces neautorizat.

Daca pot fi considerat mitoman in ceea ce fac atunci fiecare exploit care are succes e o minciuna.

Voi sunte?i aici sa analiza?i lucrurile înainte sa le face?i.

Societatea r?mîne vulnerabila chiar dac? vrei tu sau chiar dac? nu vrei.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

python, cand afirmi ca incerci sa manipulezi si ca studiezi prostia omeneasca unii isi vor pune intrebari gen oare si prin ce spune acum incearca sa manipuleze? chiar tu ai afirmat ca trebuie sa stii ce sa spui si cand si cui. si tot tu ai spus ca ai falsificat documente, tot tu ai facut afirmatii contradictorii, eu doar am tras concluzia ca esti mitoman, dar dovezile tu le-ai dat singur, de bunavoie. nu vreau sa mai public si alte conversatii din arhiva de mess ca sa imi sustin logica. sigur vor aparea persoane care iti vor lua apararea si ma vor blama, dar pana la urma depinde de viziunea fiecaruia.

Link to comment
Share on other sites

python, cand afirmi ca incerci sa manipulezi si ca studiezi prostia omeneasca unii isi vor pune intrebari gen oare si prin ce spune acum incearca sa manipuleze?

Nu este vina mea ca la varsta ta nu reusesti sa faci o diferenta , daca vrei iti pot tine sesiuni pentru asa ceva doar mam laureat..

Am facut deja prea multe afitmatii ,am luat prea multa confidenta cu voi de la bun inceput si acum unii si-o iau in cap.

Am respectat pe toti cei care meritau indiferent de varsta si am fost respectat .

Ca in oricare alta parte si in underground exista o etica , ce este drept e ca unii o respecta iar altii nu.

Cei care au putin creier vor intelege si vor reusi sa faca diferenta intre fals si adevarat restul ca de obicei vor deveni victime.

Prin diverse metode am expus si voi expune diverse probleme deoarece ne inconjoara si riscurile trebuie cunoscute.Aveti o constiinta, dreptul deplin de a analiza si lua decizii.

chiar tu ai afirmat ca trebuie sa stii ce sa spui si cand si cui. si tot tu ai spus ca ai falsificat documente, tot tu ai facut afirmatii contradictorii, eu doar am tras concluzia ca esti mitoman, dar dovezile tu le-ai dat singur, de bunavoie.

E o metoda de a ataca cînd e?ti nemul?umit de un r?spuns dar nu am ce sa î?i fac.

Nu vreau sa mai public si alte conversatii din arhiva de mess ca sa imi sustin logica.

.

Zilnic imi scriu diverse persoane care imi pun tot felul

de intrebari .

De obicei intru in discutie cu fiecare pentru ca am acest caracter de a fi social

Unii imi pun intrebari stupide care ar putea lua loc la rubrica cele mai penale posturi dar ii respect deoarece vor sa invete.

Tu nu urmaresti o logica, incerci doar sa ma ataci in oricare punct doar pentru placerea de a o face.

Neavand cu ce , folosesti afitmatii de ale mele stranse de prin loguri..O faci in public ca sa atragi atentia.

Cum o faci cu mine, o vei face cu oricare altul atunci cand iti va spune ceva ce nu iti convine.

Sigur vor aparea persoane care iti vor lua apararea si ma vor blama, dar pana la urma depinde de viziunea fiecaruia.

Cand ai facut aceasta afirmatie te-ai gandit ca probabil

ar mai fi si alte persoane care ti s-ar putea alatura.si impreuna ati putea avea un success mai mare ca sa ma atacati in public.

Nu este atat de importanta imaginea mea online pe cat

buggurile care afecteaza diverse companii in viata de zi cu zi iar daca eu frecventez acest forum nu o fac pentru reputatie, ceea ce consider ca nu ar fi oricum echivalenta cu informatiile acumulate

Daca vrei reputatie creaza un tutorial interesant si poate careva apasa butonul rep.

Cu atitudinea ta ai putea fi o vedeta dar pe CANCAN , Eu nu iti pot asigura publicitate, ai gresit persoana.

Destul, am permis prea multe e timpul sa spun You can't fuck with me.

Eu va respect dar nu va trebui sa întrece?i m?sura (pentru cei care o fac)

Fiecare coment in plus care poate fi considerat un atac la adresa mea imi poate fi adresat in privat folosind adresa mea de mail .

Iar pentru fiecare post necorespunzator voi apela la regulile forumului atata timp cat pot sa o fac.

@1749 tu nu ai venit pe acest forum cu scopul sa te informezi , ?i sau t?iat o data aripioarele , ai dreptul sa i?i dai cu p?rerea dar nu ?i-o lua în cap .

Punct!

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...