Jump to content
Stealth2

Banned Users [List Update]

Recommended Posts

Ok. Din momentul acesta voi incepe sa dau ban-uri la toti cacaciosii, trolleri, idioti, ratati, etc.

Sa fie clar:

  1. Nu conteaza cine pula mea esti!
  2. Nu conteaza ce rank ai!
  3. Nu conteaza ce 'relatii' ai cu alti membri din staff (daca il stii pe kwe nu inseamna ca esti scutit de a fi cretin).
  4. Daca nu iti place, poti iesi in morti ma-ti de aici. Nimeni nu iti da de mancare, pat sau casa.

List of banned users by TinKode:

  • marginean13 - Conturi multiple.
  • evidentsuntroman - Conturi multiple.
  • AdRyAnOTeAm - Conturi multiple.
  • meahox - Postare date personale / Tentativa de a posta date reale.
  • 16072011 - Insultare.
  • nosferatu - Insultare / Offtopic / Post-uri inutile / Trolling / Injurii.
  • snoopy95 - Acumularea a 5 warn-uri. Auto-Ban.
  • burzum - injurii / offtopic / insultare.
  • Dexter319 - insultare.
  • noMad - injurat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

Tinkode,fara suparare,nu cred ca ai vreun drept sa ii injuri de morti,nu ai un motiv bine intemeiat,nu ti-au facut nimic fizic ca sa le aduci o asemenea injurie. Nu sustin prostimea dar totusi,putin respect fata de cei trecuti in nefiinta.

Link to comment
Share on other sites

Cine nu are legatura cu ce zice el nu ar trebui sa se simta.

e cam "dur" mesajul si cred ca exagerezi TinKode, tu te faci de caca-o cand citesc aia de care vb tu, mai bine dai ban/warn fara sa mai postezi mesaje d'astea...

LE: e vb mai mult de caca decat de cacao ... mai multe nu are rost ...

Link to comment
Share on other sites

Daca nu iti place, poti iesi in morti ma-ti de aici. Nimeni nu iti da de mancare, pat sau casa.

Poate imi iau ban pentru asta, poate nu, dar greseala cu pluralurile apare des la tine. Corecteaza ca nu da bine, Razvane! Anyway, nu ai dreptul sa injuri tu pe nimeni de morti indiferent daca scrii cu un i sau cu doi i. See ya!

Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa ne enervam aiurea.

Nu trebuie sa incercam sa ucidem focul cu focul, nu facem altceva decat sa starnim spiritele nedorite si sa gadilam ratatii in orgoliu.

Daca banam toti ratatii/prostii/incultii/trollerii/pizdele cu putza/ginitorii/arzoii/etc fara motiv ( cu toate ca merita ban ) nu facem altceva decat sa le acordam atentie si atunci le starnim instinctul lor de a arata ca sunt mai "smardoi" decat ii credem noi, fac alte conturi, intra iar, nu rezolvam nimic. Pierdem timp si acordam atentie cui nu trebuie...

Cand posteaza aiurea, arsi fara discutii dar in rest nu cred ca are rost sa ne facem nervi aiurea si sa luam totul asa drastic...

Sunt de parere ca indiferenta face minuni, indiferent de domeniul in care e practicata...

Link to comment
Share on other sites

@Nytro - Foarte calm.

@16072011 - Presupun ca esti unul din ratatii ce i-am banat deja. Si acum isi face cont specific inregistrat cu mail: tinkodesugepula@mailinator.com. - Ce inseamna? Simplu: BAN.

@kav_detox: Si tu ai probleme cu unele cratimi. Si am o vaga banuiala ca ai conturi multiple.

@virusz: Cu ce sa ma fac de cacao? (Apropo e fara cratima cacao).

@noMad: Majoritatea le fac si intentionat (system error), ador sa imi atraga atentia altii sa se simta pentru cateva momente superiori si foarte corecti d.p.d.v gramatical, dar care spre stupoarea mea fac greseli non-stop in thread-uri care nu au legatura cu subiectul: limba romana.

Mesajul a fost adresat special celor care se simt. Deja v-ati simtit cativa si presupun ca sunteti mult mai multi, dar macar nu o aratati. Si da, am sa continui asa ca m-ati suparat in legatura cu identitatea mea ce ati facut-o publica!!! :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zise analfabetu' din el.

Cum poate sa-si dea aere de baiat dur cand nici macar nu e'nstare sa injure corect.

ps: Sa'nteleg ca daca-l stiu pe kwe trebuie sa ma comport ca un cretin?

Am specificat deja in legatura cu acele greseli. Nu o sa-mi mai pierd timpul sa repet. Si pana una alta m-ai insultat direct.

In legatura cu nelamurirea ta despre exemplul cu kwe: a fost aceea ca nu trebuie sa fi zmeu pe RST din cauza ca stii un admin si iti poti permite sa faci ce vrei crezand ca o sa ai privilegiul iertarii.

Excluzand faptul ca 95% din post-urile tale sunt doar offtopic / trolling / fraze inutile / injurii, imi asum raspunderea sa iti dau un BAN lifetime.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Tinkode mai bine banezi fara injurii de genu si eventual postezi si motivele. Iar ca o idee: umbla mai mult pe la RST Power, showoff, programare si vezi ca sunt destui care fac post numai pt a spune gj, sau "chiar aveam nevoie". Din lista aia de banati nu prea par sa fie trolli unii. Cel mai bine e sa te uiti la toate posturile, poate cineva chiar face cate ceva pt forum si cateodata ii mai vin si dracii cand vede comentarii inutile si cred ca aproape toti cred ca avem cate un post sau doua cu trimitere in origini a vre-unui(vreunui dupa dex-ul nou) membru.

Edited by phantomas90
Link to comment
Share on other sites

Tinkode mai bine banezi fara injurii de genu si eventual postezi si motivele. Iar ca o idee: umbla mai mult pe la RST Power, showoff, programare si vezi ca sunt destui care fac post numai pt a spune gj, sau "chiar aveam nevoie". Din lista aia de banati nu prea par sa fie trolli unii. Cel mai bine e sa te uiti la toate posturile, poate cineva chiar face cate ceva pt forum si cateodata ii mai vin si dracii cand vede comentarii inutile si cred ca aproape toti cred ca avem cate un post sau doua cu trimitere in origini a vre-unui(vreunui dupa dex-ul nou) membru.

Ti se pare ca am dat ban doar pentru trolling? - Am specificat de ce au primit ban fiecare -

Da, m-am uitat (cazul nosferatu). Am explicat foarte clar cum sta treaba, deci gata cu vorbaria.

Link to comment
Share on other sites

Ai dat dou? ban-uri pentru insulte adresate, ?i chiar tu, maestre, î?i bagi ?i sco?i prin topic-uri ?i-njuri de mor?i ? Te-ai autoproclamat zeu, sau ce ?

P.S. : de ce ?i-ai modificat num?rul post-urilor ? De la 160+ la 1000+ ?

WAATK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...