Jump to content
ZeroCold

Grupuri

Recommended Posts

Sa nu uitati de electronica si hardware hacking :). Vreau sa vad ziua cand o sa pot sa lucrez cu cineva de aici la un proiect on-offline pe materie de electronica-robotica-hardware.

Ma anunti cand ai ceva in cap.

LE: Ma refer la o idee, sa nu se inteleaga altceva.

Link to comment
Share on other sites

Interesanta ideea, dar cine va face sistemul daca kw3 e nepasator ?

Daca stau bine sa ma gandesc sunt useri care stiu mult mai multe decat cele enumerate intro categorie.

Propun si categoria - GigiMuschi . Aici sunt sunt useri care stiu mai mult de o categorie.

Ma rog... m-ati inteles voi, eu vreau sa fiu la troli :)).

Link to comment
Share on other sites

De fapt merge facut ca-n star wars un grup jedi council de 12-15 pers. fiecare foarte buna la ceva sau guru pe mai multe domenii care sa fie votati si alesi in functie de ce au facut la viata lor, potential, karma, ce stapanesc cel mai bine si astia sa fie unici sa se diferentieze de ceilalti prin ceva "special" =).

Link to comment
Share on other sites

De fapt merge facut ca-n star wars un grup jedi council de 12-15 pers. fiecare foarte buna la ceva sau guru pe mai multe domenii care sa fie votati si alesi in functie de ce au facut la viata lor, potential, karma, ce stapanesc cel mai bine si astia sa fie unici sa se diferentieze de ceilalti prin ceva "special" =).

Forta sa fie cu tine :))

Daca ar fi si o bara de grad la grup.

Adica grupul respectiv sa fie pe rank-uri , ca la SA:MP wtf.

Rank 1 - Nou intrat - Pana la rank 5 Director

Link to comment
Share on other sites

Forta sa fie cu tine :))

Daca ar fi si o bara de grad la grup.

Adica grupul respectiv sa fie pe rank-uri , ca la SA:MP wtf.

Rank 1 - Nou intrat - Pana la rank 5 Director

Cred ca se pot seta rank-uri pt fiecare grupa in parte. Vom vedea mai trarziu.

Acum sa se faca categoriile alea si cu grupurile.

Nytro, ne ajuti?

Link to comment
Share on other sites

Pai i-a dat lui Nemessis, apoi lui °°°°°°°, dar cum acestia au ales sa nu mai intretina forumul, am ramas ai nimanui. Aici nu ma refer la Moderatorii care sunt cu noi mereu :). Ma refer la cei de sus care se ocupa de partea tehnica si de intretinerea forumului. In acest caz kw3.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...