Jump to content
Andrei

DefCamp 2011 - prima conferinta de securitate din Romania

Recommended Posts

@1749 Vei ramane surprins cat de comoda e lumea. Daca se va ajunge la 100 de persoane appending va fi foarte bine.

@darkston3e Si care e problema? Daca esti online sau offline si vorbesti de chestii ilegale e same shit, mai devreme sau mai tarziu tot se afla cine esti. Nu cred ca era neaparat nevoie de sfatul asta. :-))

Link to comment
Share on other sites

1749, deci sa inteleg ca tu esti unul dintre cei mai mari hackeri din lume si esti dat in cautare prin Interpol. Voua vi se pare o joaca acum faptul ca nu vreti sa apareti pe nicaieri, dar cand angajatorii o sa caute informatii despre voi o sa le ziceti: don'le eu eram mare hacker pe rst si nu puteam sa imi pun numele pe o lista ca sa iti arat tie ca am participat la conferinte.

LE: Unii lucreaza la GCHQ si au totusi profile de facebook. Aia oare nu sunt in pericol mult mai mare?

Edited by dranaxum
Link to comment
Share on other sites

@turnback Perfect. Am aflat cu cine nu ma voi putea intalni in Bran. :-)

@1749 Tu din ce perspectiva iti oferi opinia?

PS E o diferenta intre a fi serios si a nu-ti pasa de cine aduci. 1749 tu stii macar defapt ce a fost evenimentul ala cu adevarat? Eu stiu.

LE : Inteleg, nu va convine aparitia in public. Avand in vedere ca este un event public, voluntar, voi luati decizia de a fi publici sau nu. Noi doar primim pe cine vrea. Restul pot ramane acasa. Nu vreau sa aud reprosuri la capitolul asta.

Edited by Andrei
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...