Jump to content
1749

vreti schimbarea regulamentului ?

vreti schimbarea regulamentului?  

84 members have voted

  1. 1. vreti schimbarea regulamentului?



Recommended Posts

Sfat:

Nu te gandii la tine ca la o pizda urata cu spume, gandeste-te la tine ca la o maimuta frumoasa!

bun sfatul de aceea eu sunt dispus sa ma sacrific si o so invint oficial pentru prima data la o plimbare in parc;

1749 daca nu esti ocupata maine seara (stiu ca nu esti) ai fi de acord sa ma insotesti la o plimbare romantica prin parc.

ps. batista o aduc eu.

Link to comment
Share on other sites

24. Nu este voie sa vindeti, sa dati sau sa cumparati/cereti xss-uri Yahoo prin intermediul forumului RST, a mesajelor private de pe RST sau pe chatul RST. Pedeapsa este ban permanent in toate aceste cazuri.

serios? da a dat cineva un search sa vada cate discutii despre yahoo XSS sunt aici?

Regulamentul nu se aplic? retroactiv. Nu a fost nicio discutie despre Yahoo XSS care s? r?mân? nepenalizat? o dat? ce a fost stabilit? regula.

Link to comment
Share on other sites

:)):)) sa vad si eu ce prezente feminine o sa aveti la defcamp. chiar as vrea sa vad. va fi men`s only. sau poate o sa vina vreuna casatorita cu 3 copii , cum zicea ahead. sau vreuna mai urata .

SA VINA PIZDELEEEEEEEEEEEEEE

pai ce sloboz sa nu mai fie defcamp, sa fie bordel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daca era baieram de 18 ani iti dadeam dreptate, dar nu incetezi sa imi dai dreptate.

Pizdele sunt proaste si curve !

Ma repet, nu incetezi sa imi dai dreptate!

Inca mi se pare amuzant tot ce zici dar simt ca o sa inceapa sa ma intristeze...

Link to comment
Share on other sites

SA VINA PIZDELEEEEEEEEEEEEEE

pai ce sloboz sa nu mai fie defcamp, sa fie bordel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daca era baieram de 18 ani iti dadeam dreptate, dar nu incetezi sa imi dai dreptate.

Pizdele sunt proaste si curve !

Ma repet, nu incetezi sa imi dai dreptate!

Inca mi se pare amuzant tot ce zici dar simt ca o sa inceapa sa ma intristeze...

hai frustratule du-te si lasa-ma cu replicile tale invechite si false pe care nu le poti demonstra. tu cu cunostintele tale de kamasutra esti cea mai mare curva de aici. si cu let`s make sexy time.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

hai frustratule du-te si lasa-ma cu replicile tale invechite si false pe care nu le poti demonstra.

Nu e nevoie sa ma obosesc cand te am pe tine !!!

Esti dovada vie ca am dreptate ...

Si nu am nici un motiv de frustrare, chiar nu am, m-am gandit si tot nu gasesc ... ajuta-ma!!!!!

Si inca ceva, nu ma mai ameninta prin pm ca mi se face frica, poate imi dai vreo 2 - 3 palme de te ustura curu 5 zile...

Link to comment
Share on other sites

:)):)):))

:)):)):))

:)):)):))

:)):)):))

daca imi treci threadul inapoi in aria unde era, poate.

Nu sunt admin, poate scrie Linux Administrator, dar nu am nici o putere..

Serios acum, vrei sa fii prietena mea? Am votat pentru tine, votez schimbarea!

BTW: sunt baiat cuminte, nu fumez, nu beau, nu injur, nu ma droghez, student silitor.. si modest, desigur.

Link to comment
Share on other sites

@1749 dc crezi ca e asa important sa schimbam regulamentu si sa acceptam fete ?

daca erai fata inteligenta...stateai aici fara sa iti dezvalui sexul si erai foarte bine primita. Vezi ca nu se poate schimba nimic, de ce o fortezi ? Iti place sa se bata pula de tine ? Fa-ti alt cont...fa-ti treaba...si totul va fi in regula. Nu trebuie sa tipi in gura mare ca ai pizda si vrei ceva. Iei totul prea in serios. Nu esti in parc la socializat.

Crezi ca vei primii respect pe un forum in care 99% sunt baieti si 70% sub 18 ani ?

p.s: daca esti pizda aia din poza si ai mai mult de 16 ani...te-as fute si eu :D

@AheaD .. hai ca merge haita :>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...