Jump to content
dirtrock

Probleme la liceu :|

Recommended Posts

bine zis aici, pupai in cur dale telefonul tau dale si banii de la parinti or sa te accepte foarte bine.

Nu stiu ce ne dam noi cu parerea cand el nici macar nu mai intra pe aici sa ne zica ce a mai facut :)) probabli a pus vrun sfat de mai sus in practica si acum e pe la spital:))

Nu vorbeam de lucruri materiale , ci doar sa rada la glumele lor , sa incerce sa intre in grupul lor etc

Link to comment
Share on other sites

3 lucruri ai de facut

1. Daca esti pe pula ta,ii bati pe toti,unu cate unu,pana te respecta,dar niciodata sa nu te dai mare la ei cand sunt in haita,ca o iei pe cocoasa=))

2.Daca esti fatalau,stai sa iei bataie,ceea ce este foarte probabil,odata ce ceri ajutor pe net=))

3.Te duci la politie,ii dai in gat,si o sa ramai toata viata un turnator si o pizda de care o sa se fereasca toti baietii=))

Eu unu,iti recomand prima varianta,si chiar daca te snopesc in bataie,o sa vada ca ai curaj iar dupa o sa se gandeasca de doua ori inainte de ati cere ceva.

Link to comment
Share on other sites

Am sters threadul ala, cred ca ma cacam cand a fost creeat!

Cu totii am avut probleme, totul tine de anturaj, daca stai marginalizat cine sloboz sa te ajute / sfatuiasca ?

Nu mai faceti greseli care va vor inchide dezvoltarea mentala sau scoala vietii.

Nu dati inapoi de la combinatii chiar daca par ele de cacat.

Orice esec e o lectie invata.

Invatati sa fiti parsivi in adevaratul sens al cuvantului, luati exemplu stilul de viata al hienelor.

Invatati sa intelegeti modul de gandire al prietenilor, asa veti putea spune/face numai gesturi care sa ii gadile in cur - ii veti putea manipula cum vrea pula voastra.

In relatii fie ele cu pizde fie ele de tovarasie detaliile minuscule sunt cele mai importante, invatati sa le descifrati si veti fii mereu cu un pas inainte. ( nu ma lungesc sa dau exemple de cauze cu toate ca am sute in cap ).

Link to comment
Share on other sites

Nu fi prost sa ii dai ceva ca pe urma o sa ai probleme mai mari de fiecare data o sa iti ceara bani si alte prostii, cel mai bine il urmaresti cateva zile vezi prin ce locuri sta cel mai mult iti faci o idee si il prinzi singur ii tragi o mama de bataie, crede-ma stiu ce vorbesc am avut probleme mult mai mari cand eram la varsta ta, politia nu le face nimic

Link to comment
Share on other sites

@FearDotCom , citeste mai bine legea si vezi ce le face politia

pentru o amenintare sau o palma si dupaia vorbim :) bineinteles trebuie sa ai dovezi ca ti`o dat o palma si te-a amenintat

Nu se duc ei la politie nu stiu cum sa iti explic da la ei e un fel de lege "fara politie" le este frica sa te reclame la politie cand ei se stiu vinovati, stiu ce vorbesc

Link to comment
Share on other sites

dirtrock has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove dirtrock from the recipient list and send the message again

Link to comment
Share on other sites

@FearDotCom , eu nu am zis de gasca aia care vrea sa il bata pe baiatul asta care o facut postu.. eu zic ca merge baiatul asta la politie nu ei.. si am mai vazut smecherasi de astia care se cred zmei pana intra la bulau ca dupaia se cumintesc.. crede-ma ca stiu din propria experienta am vazut cu ochii mei poate daca e interpol si cu banii in buzunar nu le face nimic dar pusti de astia de la coltz fac pe ei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...