Jump to content
wildchild

Warning!!! Don't mess with Gates of Hades

Recommended Posts

ce naiba are rst-u, nu ma lasa sa postez mai mult de un rand?:|:| ||||||

edit:http://www.megaupload.com/?d=F6T95YM1

Am scos hand of god, adrenaline, orgasm si gate of hades din cauza lui root_prime cu teoriile lui.n-am de gand sa-i dau apa la moara asa ca daca are nevoie careva de acele doze sa mi le ceara pe privat.in legatura cu postu lui cu memoratul, la oxford pentru examenul de atpl am avut de invatat 15k de pagini si m-a ajutat mult chestia asta cand nu mai puteam invata nicicum.nu mai latra pana nu incerci si vezi cu ochii tai.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

de fapt, nu ii pasa nimanui ca o sa se panicheze idiotii care incearca, aratam doar oscilatia in "recomandarile" tale, also

la oxford pentru examenul de atpl am avut de invatat 15k de pagini si m-a ajutat mult chestia asta cand nu mai puteam invata nicicum.nu mai latra pana nu incerci si vezi cu ochii tai

no need, stiu cum functioneaza creierul si memoria incat sa realizez ca nu poti ajunge de la 0 la 9.30 in doar 2 saptamani la mai multe materii cuprizand mai multi ani, anyway nu te jena de mine <3 si pune-le pe toate, pana la urma tu stii care e scopul topicului

Link to comment
Share on other sites

Din toate alea, sunt si unele constructive? Am inteles ca e ceva pt... memorie? Asta e una. Altele mai productive?

brain+(perfect cu algoritmica, aritmetica si alte probleme de matematica si logica),somnifere,calmante, stimulante , marijuana(efecte similare in proportie de 99%) si preferatul meu inspiration(iti stimuleaza inspiratia cam in orice domeniu. ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...