Jump to content
trasca005

Control La Distanta 4.0(Beta Version)

Recommended Posts

1)Acest program la-m postat sa va arat noua interfata ce-a ce nimeni poate nu sa gandit la asa ceva

2)Acesta e doar o interfata facut prin visual basic,ma-m chinuit 3ore sa-l fac(nu are nici o sursa,nici un cod)

3)Nu sunt Xardas,daca eram el..nu aveam ce cauta aici;)si oricum nu ma intereseaza persoana lui

Ps: Sper ca va placut tutorialu :D

Edited by trasca005
Link to comment
Share on other sites

1)Acest program la-m postat sa va arat noua interfata ce-a ce nimeni poate nu sa gandit la asa ceva

2)Acesta e doar o interfata facut prin visual basic,ma-m chinuit 3ore sa-l fac(nu are nici o sursa,nici un cod)

3)Nu sunt Xardas,daca eram el..nu aveam ce cauta aici;)si oricum nu ma intereseaza persoana lui

Ps: Sper ca va placut tutorialu :D

Serios ca nu esti Xardas ? Atunci de ce da mass pe mess cu noul lui program ? si de ce se numeste "control la distanta 4.0" daca e facut de tine ? Cand ai facut tu versiunile 1,2,3 ? dupa cate stiu Xardas a facut programu doar ca a bagat mai multi virusi in el sa fie sigur ca prinde mai multe loguri si daca stau sa ma gandesc tu ai pus doar aplicatia fara comenzi sau alte prosti sa nu fie detectat de antivirusii de pe virustotal corect ? am dreptate ? Apoi dupa cateva zile pui si programu virusat si ce zici gata am prins fraieri :))

Nu ii vad rostu asa ceva orice incepator poate sa faca un program cu niste butoane colorate daca nu merge tot degeaba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...