Jump to content
macs

Rst chat

Recommended Posts

Daca nu va dau atentie cand aberati pe jdemii de pagini asta nu inseamna ca nu sunt omniprezent! Banuiesc ca pe multi ii ustura curu si nu stiu de unde s-au trezit cu banuri.

Credeam ca e clara treaba pana acum ca singuru care are access e kw3 care face laba toata ziua cu ceva legat de un ciorap la status.

Din cate il stiu pe kw3 nu o sa puna chat`ul decat daca are pizde, bani sau ceva 0day pe langa el ( si eu as face lafel ).

Mai nou va ard si pentru report post`urile date ampulea.

Nu stau sa alerg dupa cartele de re-incarcare ca *raman fara internet citind reporturile date aiurea.

*= primesc reporturile pe telefon.

Link to comment
Share on other sites

pana la urma se pune sau nu chat aici ? sa stim si noi o treaba ce naiba .. macar omu a venit cu o ideie buna , de ce sa nu o dezvoltam sa punem fiecare ce avem si sa facem un chat misto care sa fie pe placul tuturor si sa nu mai fie si contra? este atat de greu ? cine vrea sa aiba chat ajuta cine nu nu asta e nu obligam pe nimeni .. ce drq stam sa ne ardem pt un chat ?

Link to comment
Share on other sites

...pe unu il doare intelijenta, altu se pisa, din urma vecinu face-o laba...

Am propus un chat, de orice fel, nu conteaza, ca sa va cacati pe voi de la caterinca la scandal ca de altceva nu sunteti in stare decat sa va laudati cat aveti pula de mare.

Link to comment
Share on other sites

Cometchat Platinum version 4.4.0

I can provide you with the latest version of cometchat at around 60$ which is way below the market price which is 500$ so just email me at romeosameul@gmail.com .

If you want i can install it on your server or will send you the exact steps to install Cometchat for your server

Till then buy

Eu v? pot oferi cea mai recent? versiune a cometchat la aproximativ 60 $, care este mult sub pre?ul pie?ei, care este de 500 $ asa ca mi e-mail la romeosameul@gmail.com.

Dac? dori?i i se poate instala pe server-ul dvs. sau v? va trimite exact pa?ii pentru a instala Cometchat pentru server-ul dvs.

Pân? la cump?ra apoi

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca o sa fie chat niciodata. Ideea este ca majoritatea scripturilor de chat sunt pline de buguri si vulnerabilitati. Eu am forum si am incercat sa gasesc o metoda fiabila pt un chat. Am fost sfatuit din toate partile ca mai toare sunt pline de probleme.

Are you fucking kiddin' me ? Avem chat si merge brici,l-ai pierdut ? E inca aici: https://rstforums.com/chat/

Plus ca in prima fraza ai fost putin incoerent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...