Jump to content
daatdraqq

Şerban Huidu, implicat intr-un accident rutier grav pe DN 1

Recommended Posts

Toti zic :"saracu Huidu" ,dar persoanele care au murit ? Pana la urma ele conteaza cel mai mult si nu Huidu.

Parerea mea este ca Huidu nu ar fi trebuit sa mai conduca dupa accidentul din iarna.Dupa o operatie pe creier /coma si luni de recuperare ma mir cum doctorul nu i-a interzis sa conduca.

Oricum cred ca cineva l-a blestemat pentru ca sunt prea multe ghinioane...

Link to comment
Share on other sites

Are probleme cu caputu.Iti dai seama dupa felul in care vorbeste,a fost grav afectat de accidentu' din iarna,daca v-ati mai uitat la emisiune puteati vedea cat s-a schimbat si comportamental e total diferit.

da.e ca o masina parca, gen stolojan.

in locul lui mas fi retras, la munte, la un foc cu lemne si as fi scris o carticica.ce dracu, vedeti ce jeep are?la ce ii mai trebuia lui emisiune?

Link to comment
Share on other sites

de unde bani sa traiasca?:)

... de unde bani de asa jeep?banuiesc ca o fi pus ceva la ciorap?sau nu e roman?renunta clar la schi si la insulele azorel si concedii.mai baga din cand in cand un articol?la carcotasi si aia nu face mare lucru si nu o sa mai faca..

Link to comment
Share on other sites

... de unde bani de asa jeep?banuiesc ca o fi pus ceva la ciorap?sau nu e roman?renunta clar la schi si la insulele azorel si concedii.mai baga din cand in cand un articol?la carcotasi si aia nu face mare lucru si nu o sa mai faca..

Tu bai gicule :)) Tu esti mai nebun decat huidu :))

Viata nu este mereu @roz

dragosh1904: nu degeaba a stat in coma sau plm a ramas marcat pe viata cu siguranta

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Atea sunt reusitele tigancilor de care si-a batut joc. Farmece, blesteme, farmece si iar blesteme..

Saracu` de el. Mai intai accidentul la munte, acum asta? Tragic.

Link to comment
Share on other sites

Tu bai gicule :)) Tu esti mai nebun decat huidu :))

Viata nu este mereu @roz

dragosh1904: nu degeaba a stat in coma sau plm a ramas marcat pe viata cu siguranta

:)))) ba ce pana mea.eu zic ce ar fi facut un om normal cum zice datdraq cu meleoane multe in cont.sa mearga la popa sa ii descante daca nu?ce killu meu..:)) cica merge si la logoped zice la tv

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Plm. Odata ce stai in coma si 10 ore, o sa ramai cu sechele... el a stat in coma 3 zile parca. Va dati seama :| Am prieteni care au stat in coma 2 zile si sunt super afectati acum..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...