Jump to content
diana00

only for the idiotproof

Recommended Posts

cum spune si titlul, e only for the idiotproof.you`ve been warned.

daca tot sunt la moda intalnirile ba la defcamp, ba in Iasi, va anunt ca daca aveti chef sa iesiti la o bauta fac cinste in Buzau. si asa se apropie ziua mea de nastere. valabil numai pentru cei care au cunostinte profunde in yahoo sqli,yahoo xss si tot ce tine de yahoo si care nu m-au injurat de cand sunt pe forum.(ma refer la celelalte conturi aici.) nu am stabilit inca ora si data, dar posibil ori la sfarsitul lunii noiembrie ori cam in jur de 1 decembrie POSIBIL ca e libera toata lumea. daca nu va convine threadul meu, cititi alte threaduri, nu e obligatoriu sa faceti remarci nepoliticoase, decat daca sunteti in criza de neuroni poate.

Edited by diana00
Link to comment
Share on other sites

da, din Buzau sunt. pai nu am bani sa dau de baut la tot forumu, frate. ce crezi, ca sunt milionara in euro?si tu daca ai fi in locul meu te-ai fixa pe un anumit target.nu?

daca vin 10 - 20 de oameni beti pe banii vostri. eu dau de baut celor cu informatiile, atat. numai sa nu se faca manga ,ca nu am masina sa ii duc acasa.

Edited by diana00
Link to comment
Share on other sites

Bun, eu sunt de prin zona si sa zicem ca as iesi. Chiar crezi ca cineva ti-ar da un xss de yahoo (sau sqli? LOL) pe o bere? Ar cam trebui multa bere....sau, daca ai nevoie de ceva mai specific, posteaza la market.

Later: Faptul ca tu esti fat? (sau a?a spui) si vrei sa te intalnesti cu niste necunoscuti de pe un forum ma face sa imi pun niste intrebari..

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

cum spune si titlul, e only for the idiotproof.you`ve been warned.

daca tot sunt la moda intalnirile ba la defcamp, ba in Iasi, va anunt ca daca aveti chef sa iesiti la o bauta fac cinste in Buzau. si asa se apropie ziua mea de nastere. valabil numai pentru cei care au cunostinte profunde in yahoo sqli,yahoo xss si tot ce tine de yahoo si care nu m-au injurat de cand sunt pe forum.(ma refer la celelalte conturi aici.) nu am stabilit inca ora si data, dar posibil ori la sfarsitul lunii noiembrie ori cam in jur de 1 decembrie POSIBIL ca e libera toata lumea. daca nu va convine threadul meu, cititi alte threaduri, nu e obligatoriu sa faceti remarci nepoliticoase, decat daca sunteti in criza de neuroni poate.

O scurta remarca a`la`Salam: "toate e pe interes" :D

Link to comment
Share on other sites

romanule fii sigur ca eu nu iti dau de baut de dragul moacei tale.am zis ce cadou vreau.

draga l34k, nu sufar manelele, so take your garbage excuse of reply and shove it where the sun doesn`t shine. you`re wrong.

em , nu cumpar nimic, cautam un cadou de ziua mea.:) si care ar fi intrebarile care ti le pui?poti sa mi le spui si mie?da, sunt fata, si care-i faza? e interzis sa te intalnesti cu cineva de pe siteul asta? ti se pare tie ca anuntul meu e de matrimoniale? pentru ca dupa cum vezi daca vreau sa socializez si sa mai invat cate ceva, ori sunt pe interes ori nu stiu ce or mai fi gandind unii cu neuronii lor bolnavi si penibili.

Edited by diana00
Link to comment
Share on other sites

romanule fii sigur ca eu nu iti dau de baut de dragul moacei tale.am zis ce cadou vreau.

draga l34k, nu sufar manelele, so take your garbage excuse of reply and shove it where the sun doesn`t shine. you`re wrong.

em , nu cumpar nimic, cautam un cadou de ziua mea.:) si care ar fi intrebarile care ti le pui?poti sa mi le spui si mie?da, sunt fata, si care-i faza? e interzis sa te intalnesti cu cineva de pe siteul asta? ti se pare tie ca anuntul meu e de matrimoniale? pentru ca dupa cum vezi daca vreau sa socializez si sa mai invat cate ceva, ori sunt pe interes ori nu stiu ce or mai fi gandind unii cu neuronii lor bolnavi si penibili.

Stimata diana nici eu n-ascult manele, ascult dimmu b0rg3r si m4rd0k.

Sper ca te-a satisfacut raspunsu'.

Link to comment
Share on other sites

de unde stii tu ca e doar o bere? poate vor fi mai multe. depinde daca primesc ce vreau.caterinca, huh? caterinca nu e on topic, asa ca nu e loc de caterinca.pe bune, sigur sunt threaduri mult mai importante ca asta, urmariti-le pe alea and give me some fucking space!

eu am vorbit serios, daca nu v-ati mai imbatat de mult, fac eu cinste.

symboss s-ar putea sa f#t cateva cutite in gat unora, in sensul asta poate f#tut, adica o sa stea prost cu gatu dupa aia.

pentru cei care nu cunosc engleza, idiotproof =1.(humorous) Resistant to the mistakes of foolish people.

and since some of you are not idiotproof, this thread isn`t for you.

Edited by diana00
Link to comment
Share on other sites

A 15? year? old girl holds hands with her 1 year old son. People? call her a? slut, no one knows she was raped at 13. People? call another? guy fat. No one? knows he has a serious disease causing him to be overweight . People call an old man ugly. No one? knew he? had a serious injury to his face? while fighting in? the war.People call a woman bald but? they? don't know she has cancer.

Bitches, please!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...