Jump to content
Vlachs

Program pentru romani

Recommended Posts

In urmatoarea saptamana eu impreuna cu alte persoane o sa lansam un nou serviciu, foarte privat, ce oferim noi defapt:

- tool-uri (pentru analiza keyword, competitie, backlinkuri, social si multe altele), majoritatea foarte exclusive

- plugin-uri/script-uri

- jv (afiliere cu alte persoane din "retea" - persoane de succes din online)

- articole si tutoriale despre: bani din online, succes, platforme de afiliere si tot asa

- suport mai tot timpul

- training

si mai vedem pe parcurs ce si cum!

Binenteles locurile sunt limitate, doar 5 locuri pentru romania, nu acceptam chiar pe oricine, prima taxa e de 50$ pentru inscriere, dupa asta o sa se perceapa o taxa lunara de 30$!

Prin ce difera serviciu nostru fata de altele deja existente pe piata?

In primul rand o sa aveti acces la multe tool-uri in exclusivitate, o sa primiti training legate de diferite activitati, o sa explicam ce si cum despre online money!

Imi garantati succesul?

Nu, nimeni nu o poate face, nu te astepta ca sa vin eu sa iti spun ce sa incepi si sa te trag de mana!

Ce rost mai are atunci ?

Daca vii cu o idee noi o sa iti spunem toate modalitatile cum ai putea sa monetizezi acea idee!

Cine o sa mai faca parte din "retea"?

Investitori, im-ers si persoane care scot bani din online!

Cu ce o sa ma ajute?

O sa ai la indemana tot ce ai nevoie pentru a reusi in online, de la tool-uri pana la training, in plus daca ai un produs o sa beneficiezi de suport din partea noastra in al promova!

Va spun dinainte, nu o sa puteti trage teapa, nu o sa accept intrebari tampite gen "Cine imi poate spune o metoda sa fac bani", la orica abatere o sa fiti exclusi si vi se vor inapoia banii!

Multi o sa zica "Prea scump", "De ce nu oferi pe gratis", ei bine tool-urile la care o sa aveti voi acces costa, timpul nostru costa, o sa aveti la indemana tool-uri folosite de seo auditors, dupa 3 zile o sa inchid promotia, cine vrea bine, cine nu iar bine, oricum stiu ca romanii sunt zgarciti si vor gratis totul, fara ajutor platit nu o sa reusiti niciodata!

PS: Valorea tool-urilor/materialelor o sa depaseasca cate zeci de mii de dolari!

Edited by Vlachs
Link to comment
Share on other sites

continuare pamflet:

"...si ca exemplu va vom oferi training si tool-uri in ideea asta ããã..de a face bani. Stiti cum faceti bani bre?

Deschideti un topic pe RST si cereti 50$ taxa de participare si 30$ taxa lunara, ca deh..vindeti garantii"

Iti doresc succes.

Later edit!!!!!!!

continuare pamflet:

".....ããã dupaia nu uitati sa reveniti cu un edit in care sa scrieti asa ceva:

PS: Valorea tool-urilor/materialelor o sa depaseasca cate zeci de mii de dolari!

oricum..ceva catchy care sa prinda!!!"

Si asa dragii mei viitori platitori de taxa de participare si lunara e o idee despre cum se face bani pe net.

Link to comment
Share on other sites

@Petzy: Eu unul as avea incredere avand in vedere acest topic al lui benny pe care l-am urmarit si pe care lumea parea sa il aprecieze si dupa achizitionarea pachetului.

Eu am banii, facut de mine online si nu furati, dar nu sunt destul de "copt" pentru a ma implca intr-ul proiect mare; acesta este si motivul pt. care nu o sa iau pachetul propus in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

continuare pamflet:

"...si ca exemplu va vom oferi training si tool-uri in ideea asta ããã..de a face bani. Stiti cum faceti bani bre?

Deschideti un topic pe RST si cereti 50$ taxa de participare si 30$ taxa lunara, ca deh..vindeti garantii"

Iti doresc succes.

Later edit!!!!!!!

continuare pamflet:

".....ããã dupaia nu uitati sa reveniti cu un edit in care sa scrieti asa ceva:

PS: Valorea tool-urilor/materialelor o sa depaseasca cate zeci de mii de dolari!

oricum..ceva catchy care sa prinda!!!"

Si asa dragii mei viitori platitori de taxa de participare si lunara e o idee despre cum se face bani pe net.

Fiecare are dreptul sa isi spuna parerea, asta e a ta, am hotarat sa nu mai bag in seama toti idiotii, ofer deja servicii multor persoane, daca chiar vream sa fac foarte multi bani nu puneam o limita de 5 useri si nu spuneam ca unii nu o sa fie acceptati, cauta te rog pe cineva sa iti ofere tie licenta de mage monster, bookmarkingdemon, thebestspinner, microniche, scrapebox tot asa!

Stii ce e intrigant, intodeauna se gaseste cate un idiot sa comenteze din motive indoielnice, nu te-am fortat sa imi cumperi, sunt servici asemanatoare cu cele oferite de alte forumuri numai ca la o calitate mai buna, vrei sa oferi aceleasi servicii care le ofer eu pe gratis, esti liber sa o faci daca poti!

Idiotii ca tine nu o sa reuseasca niciodata sa scoata decat banuti din online, online-ul are niste reguli pe care idiotii nu le stiu!

Link to comment
Share on other sites

nu reusesc deloc sa iti tin minte id-ul da-mi te rog un buzz pe mess sa vorbim detalii. mersi.

edit:

@alinu: ne obliga lacomia :)) decat sa dau 47$ din prima numai pe tbs mai bine dau 50$ pe tot serviciul ... si daca nu imi convine renunt dupa o luna dar ma indoiesc ca nu o sa imi convina

Link to comment
Share on other sites

e "s-au" nu sau. ai cam "ratat" orele de romana

Asta-i romanul frate,cand e vorba de criticat hop si el,da el nu se uita la scrisul lui.

@benny: Nuti mai pune mintea cu ei,pur si simplu evita-le posturile.

Succes in "afacerea" ta!

PS:Hai ca va astept sa-mi criticati postul asta pentru faptul ca am scris "Nuti" in loc de "Nu-ti"

Link to comment
Share on other sites

Stiti care e problema? ca sariti toti degeaba.

uita spre exemplu StrXT a vorbit chiar FOARTE FRUMOS.

Mi-am exprimat o parere printr-o ironie, care este problema? am tot dreptul, ma compari cu unu ca kozy ala degeaba, ala din 5 posturi in topicu asta toate sunt offtopic si vrajeala ieftina.

In fine.

Ce am postat eu = ironie curata.

Ce a postat StrXT = un exemplu de maturitate fara limite si un om civilizat, mai ales in exprimare.

Ce a postat benny dupa = frustrare.

Stii care e problema benny? Ca nu prea ai bun simt si maturitate.

Dintr-o simpla ironie ai aratat cat de Roman esti (cum iti place tie sa spui) m-ai facut idiot fara motiv, pe cand eu nu te-am jignit cu nimic, ba chiar pe langa ironie ti-am urat si succes.

Cum ai spus si tu, am dreptu sa imi exprim parerea, chiar daca aleg sa o fac printr-o ironie nu inseamna ca totusi spun ca dai teapa sau ca nu este credibilitate in ce spui tu si ce 'vinzi'.

Dar un prost crescut ca tine care unu doi jigneste, de unde sa il duca capu sa stie asta?

Erai om cu capu pe umeri si matur, te rezumai la o ironie si tu la randul tau daca simteai nevoia si gata, eu oricum nu mai aveam de gand sa postez sa iti stric topicul, de aici si urarea de succes din postul cu ironia.

Eu unu nu as platit nici o suma la ceva ce vinzi tu sau propui tu din simplu fapt ca ai atitudinea asta de rahat (care am mai vazut-o de nenumarate ori prin topicuri pe forum) nu ca nu ai avea dreptate in ce vinzi :)

Si ca sa stii si tu, am si eu licenta la scrapebox si spinner, de restu mai mult ca sigur nu am (mai ales restul mentionate de tine) nu asta era ideea totusi ^_^

In fine, o sa iti arat incontinuare ca pot fi eu omul mai mare si iti urez..din nou..mai serios de data asta..SUCCES!

sidenote: poate asa realizezi ca esti putin cam incuiat la unele chestii si iti dai seama ca jignesti prea usor fara motiv.

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Stiti care e problema? ca sariti toti degeaba.

uita spre exemplu StrXT a vorbit chiar FOARTE FRUMOS.

Mi-am exprimat o parere printr-o ironie, care este problema? am tot dreptul, ma compari cu unu ca kozy ala degeaba, ala din 5 posturi in topicu asta toate sunt offtopic si vrajeala ieftina.

In fine.

Ce am postat eu = ironie curata.

Ce a postat StrXT = un exemplu de maturitate fara limite si un om civilizat, mai ales in exprimare.

Ce a postat benny dupa = frustrare.

Stii care e problema benny? Ca nu prea ai bun simt si maturitate.

Dintr-o simpla ironie ai aratat cat de Roman esti (cum iti place tie sa spui) m-ai facut idiot fara motiv, pe cand eu nu te-am jignit cu nimic, ba chiar pe langa ironie ti-am urat si succes.

Cum ai spus si tu, am dreptu sa imi exprim parerea, chiar daca aleg sa o fac printr-o ironie nu inseamna ca totusi spun ca dai teapa sau ca nu este credibilitate in ce spui tu si ce 'vinzi'.

Dar un prost crescut ca tine care unu doi jigneste, de unde sa il duca capu sa stie asta?

Erai om cu capu pe umeri si matur, te rezumai la o ironie si tu la randul tau daca simteai nevoia si gata, eu oricum nu mai aveam de gand sa postez sa iti stric topicul, de aici si urarea de succes din postul cu ironia.

Eu unu nu as platit nici o suma la ceva ce vinzi tu sau propui tu din simplu fapt ca ai atitudinea asta de rahat (care am mai vazut-o de nenumarate ori prin topicuri pe forum) nu ca nu ai avea dreptate in ce vinzi :)

Si ca sa stii si tu, am si eu licenta la scrapebox si spinner, de restu mai mult ca sigur nu am (mai ales restul mentionate de tine) nu asta era ideea totusi ^_^

In fine, o sa iti arat incontinuare ca pot fi eu omul mai mare si iti urez..din nou..mai serios de data asta..SUCCES!

sidenote: poate asa realizezi ca esti putin cam incuiat la unele chestii si iti dai seama ca jignesti prea usor fara motiv.

Bafta.

Sincer sunt satul de oameni care comenteaza aiurea, sunt satul de copii de pe forum, atata tot, nu am nimic cu nimeni numai ca incepe sa deranjeze bagarea in seama a unora, pur si simplu ofer un serviciu, daca nu ai nevoie, nu te bagi, daca ai avut parte de serviciu meu si consideri ca e rahat atunci ai tot dreptul sa zici ca e rahat(binenteles sa ai motive)!

Ofer cam toate tool-urile necesare pentru a iti indeplini obiectivele pe net, asta nu inseamna ca nu poti sa iti scoti banii si din alte chestii, totul tine de tine ca client...stii ce vrei si stii ce sa faci atunci o sa iti fie bine, daca nu...descurcate cum poti(nu ma refeream la tine petzy, spun in general)

Link to comment
Share on other sites

Sunt interesat dar nu am inteles chestia asta.. " nu o sa accept intrebari tampite gen "Cine imi poate spune o metoda sa fac bani"..iar intrebarea este in ce o sa conste "trainingul" daca nu in cum sa faci bani online? :-??

Credeam ca se subintelege, vii cu o chestie concreta, ex: am un site cu poezii/sau vreau sa fac aia, cum as putea monetiza?

Noi o sa iti prezentam solutiile, o sa facem un plan micut pentru tine si ce ar trebui sa faci in continuare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...