Jump to content
ClZ

Furat id mess

Recommended Posts

Salut azi mi-a furat cineva mi-a furat id-ul de messenger dar nu stiu cum.Intrebarile secrete din pacate nu le mai stiu.Daca a-ti putea sa ma ajutati intr-un fel prin programe..sa imi recuperez id-ul de messenger as ramane dator.Sunt foarte disperat deoarece aveam multe persoane in lista acolo. Multumesc anticipat,Andrei.

Cine ma poate ajuta lasati reply pentru a va da id-ul de messenger

Link to comment
Share on other sites

Voi va bateti joc de mine? Va rog terminati cu offtopic-ul ! @ chiar nu e momentul.Caut o persoana serioasa care ma poate ajuta.

nu isi bate nimeni joc de tine ,ti-am raspuns cat se poate de serios ,ori bagi la cap ,ori du-te in ((

daca tot ai avut atatea persoane in acea lista de ce nu ti-ai facut un export !?

Edited by [E]xPeRiEnCe
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Acest site se ocupa de hacking trebuie sa fie cineva care sa ma poate ajuta.Cat despre voi lasati-va de acest forum nu e de voi.

Hackingul nu se rezuma la a sparge conturi de messenger. Ti-au explicat baietii ce sa faci, nu mai ai ai alte posibilitati momentan.

Link to comment
Share on other sites

Acest site se ocupa de hacking trebuie sa fie cineva care sa ma poate ajuta.Cat despre voi lasati-va de acest forum nu e de voi.

tu esti foarte prost din toate pct de vedere ,eu te iau cu frumosu si tu imi explici mie ce se mananca pe acest forum

vezi poate te lasa unu si fara bani la cat esti de inapt ,tu punand botu la 'super programele' lor

Link to comment
Share on other sites

Acest site se ocupa de hacking trebuie sa fie cineva care sa ma poate ajuta.Cat despre voi lasati-va de acest forum nu e de voi.

Hai ca iti zic eu ce sa faci.

Am fost si eu in situatia ta acum destul de mult timp si mi-am recuperat contul de messenger.

Dai un mail la suport yahoo si le explici situatia, le zici parolele exacte pe care le aveai pe el + raspunsurile pe care ti le amintesti tu ca le-ai pus atunci chiar daca nu sunt exacte trebuie sa fie pe langa pentru a dovedi ca contul este al tau.

Nici eu nu mai stiam raspunsurile 100% corecte dar le-am explicat situatia si am demonstrat ca idul este al meu.

Sper ca ti-am fost de folos.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca iti zic eu ce sa faci.

Am fost si eu in situatia ta acum destul de mult timp si mi-am recuperat contul de messenger.

Dai un mail la suport yahoo si le explici situatia, le zici parolele exacte pe care le aveai pe el + raspunsurile pe care ti le amintesti tu ca le-ai pus atunci chiar daca nu sunt exacte trebuie sa fie pe langa pentru a dovedi ca contul este al tau.

Nici eu nu mai stiam raspunsurile 100% corecte dar le-am explicat situatia si am demonstrat ca idul este al meu.

Sper ca ti-am fost de folos.

Le-am trimis mail astept de 1 saptamana sa imi dea un raspuns :-j nu credca mai primesc niciun raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Le-am trimis mail astept de 1 saptamana sa imi dea un raspuns :-j nu credca mai primesc niciun raspuns.

Imposibil.Ei raspund intotdeauna in maxim,MAXIM 48 de ore.

Cine stie ce ai scris tu acolo dar daca intradevar nu au raspuns inseamna ca din informatiile furnizate de tine au ajuns la concluzia ca nu esti detinatorul contului:)

Link to comment
Share on other sites

Imposibil.Ei raspund intotdeauna in maxim,MAXIM 48 de ore.

Cine stie ce ai scris tu acolo dar daca intradevar nu au raspuns inseamna ca din informatiile furnizate de tine au ajuns la concluzia ca nu esti detinatorul contului:)

Nu au raspuns in fine tot caut pe cineva care sa ma ajute cu un program ceva :-?

Link to comment
Share on other sites

va rog am zis sa incetati cu offtopic-ul ! Inca mai caut o persoana potrivita sa ma ajute.

Tu esti tare retard de felu` tau, sau doar te prefaci? oricum, eu sunt in fum acum, asaaaa ca pt mine nu existi, intr-un univers si o realitate creata de mine pt mine nu iti permit sa existi. Peace ;).

Link to comment
Share on other sites

Devine patetic thread-ul asta.

O sa il mut la Cosul de Gunoi, ca acolo se poate face offtopic in prostie si se poate desfasura oricine.

Succes sa-l convingeti!

PS:nu este niciun tool de spart yahoo, cine ti-a zis asta a fost un magar care te-a mintit, si daca tot insisti, esti si tu magar ca ii dai crezare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...