Jump to content
BooBleX32

M-am saturat. X(

Recommended Posts

Daca tot vad ca aici e un off topic frumos hai sa imi postez problema.

O sa postez in 2 tip-uri de accente.

1. Ardelenesc

2. [De bucuresti] ca sa intelegetii cei care nu suntetii din ardeal

1.1 Ardelenesc.- Bun io stau in strainatate si no... dimineata ma trezesc si ma pregatesc de mers la scoala, ma si merg in statia de autobus RUPT de somn obosit... si vine lume se aduna lumea bun toata lumea tace. In fiecare dimineata vine un handicapat spaniol de 18 ani cam asa... tace si el pana i vine PRIETENA SI INCEPE FRATE DAIIIIIIII:

El: Azi m-am kkt azi mam pishat... ieri am fost acolo si el a zis aia si eu am ras...

Ea: Vai ce fain ahahahaha si eu am patit lafel ... X(

Deci fratilor niste vorbe deampulea intelegeti ? si m-am saturat is satul timp de 1 an sa aud acceleasi vorbe sami bag pulan gura lor ca dimineata au o energie de iti vine sa ii spargii tat. !

Accent de "Bucuresti" - Locuiesc in Strainatate. Ca orice om ma pregatesc dimineata sa merg la scoala, cand ajung in statie ma asez pe banca si astept autobusul si se aduna evident lume... stau astept si vine IN FIECARE DIMINEATA un baiat care merge la accelasi liceu cu mine... bun totii tacem pt ca suntem obositii si pe langa baiatu ala vine "prietena lui cu care tot povesteste" si incep frate nu mai tac din gura vorbe deampulea doar ca sa iti futa nervii... :|

Acum am vazut aici pe RST pe undeva faza cu Bruiatul semnalului de la telefon... cand te dispera cineva care vorbeste la telefon sa ii bruiezi semnalu.

Acum spuneti-mi fratilor ce Beteshig sa fac? :( imi vine sa sparg tot :|

Link to comment
Share on other sites

tipic romanesc chiar daca locuiesti in strainatate.iti bati capul cu orice din jurul tau.

1.pe aia ii doare n peola de tine.tu te ajiti ca un pepsi.castig?EI.

2.aia au energie de dimineata.(prafuri sau pur energie nu conteaza).tu de ce esti mort?presupun ca nu ai peste 25 de ani.

ar trebuie sa ai aceeasi energie si tu.si o sa vezi altfel problema.castig?probabil tu dar sigur EI.

3.vino inapoi in romania.in 3 luni de zile o sa ti se face tare dor de spaniolii aia doi.garantat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...