Jump to content
oMSQo

Read this!!

Recommended Posts

Trebuie omorati ca pe caini ... si nu oricum. Trebuie sa ne aducem aminte de metodele vechi de tortura, sa-i batem in cuie pe gard, sa le infigem capete in pari, sa-i tragem pe roata ... In special pe scroafa aia homosexuala, Laslo Tokes.

Aici nu strica ungurii, din cate stiti, in zonele alea sunt familii mixte si oamenii de rand se inteleg ... Scroafele astea de politicieni strica totul.

Eu sincer, mai bine as trai langa un ungur decat langa un tigan infect si borat. (scuze de pleonasm :D)

Link to comment
Share on other sites

Trebuie omorati ca pe caini ... si nu oricum. Trebuie sa ne aducem aminte de metodele vechi de tortura, sa-i batem in cuie pe gard, sa le infigem capete in pari, sa-i tragem pe roata ... In special pe scroafa aia homosexuala, Laslo Tokes.

Aici nu strica ungurii, din cate stiti, in zonele alea sunt familii mixte si oamenii de rand se inteleg ... Scroafele astea de politicieni strica totul.

Eu sincer, mai bine as trai langa un ungur decat langa un tigan infect si borat. (scuze de pleonasm :D)

Respect Tex mai bine nici ca puteam zice!

Link to comment
Share on other sites

Adevar graiesti Tex dar eu stau in Sfantu Gheorghe si crede sunt si tiganii mai de treaba ca ungurii astia borati de exemplu la mn in blo0c suntem doar 2 familii de romani si restu sunt de maghiari + ca sunt maghiari din aia infocati ....

Cel mai de treaba si cel mai cinstit tigan ... e ala cu toporul in cap! =))

Link to comment
Share on other sites

Apropo de maghiari...faza tare anul asta in Targu Secuiesc oprim la benzinarie ca na masina vrea si ea combustibil...eu vroiam o cafea si un corn cu ciocolata...intru in benzinarie tipa de acolo vorbea cu unul romaneste clar...eu moldovean(Iasi) cand deschid gura si zic Doamna vreau o cafea si un corn deodata in plm gata Nem tu dom ...ii zic femeie da acu vb romaneste acu zici ca nu intelegi...te-am auzit cum vorbeai! ea batman nem tu dom...zic tare Mortii masii nu intelege... La care tipul care vb cu ea deodata stie romaneste...mi-a dat cafeau si cornul si cand am iesit i-am zis "sa-mi bag pula daca am ajuns in tara mea sa ma chinui sa cer o cafea" apoi a zis ala asa se vorbeste? eu de colo Nem tu dom! deci niste cacati de oameni eu vad ca vb romaneste cand deschid gura gata ei numai inteleg...bagamias sa-mi bag

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu la stiri, mi se pare pur si simplu aberant, si-au luat bozgorii pamant, jnebun? Iar chestia vine dupa scandalul cu echipa de under-16 la hochei, unde si-au permis nespalatii sa agreseze un roman.

Cum ba sa ai tupeul, fiind in echipa ROMANIEI de hochei, sa te iei de romani?

//tara lui Papura-Voda.

Link to comment
Share on other sites

Si daca ar avea cineva intentii bune, i-ar putea condamna pe toti legal, caci la instituirea in functie au jurat si s-au angazat sa urmeze indeaproape si sa apere constitutia, iar pentru ceea ce militeaza ei este anti-constitutional.

Eu le-as retrage cetatenia si i-as declara persona non grata, cel putin, sa nu mai zic ca pot fi judecati legal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...