Jump to content
iiblacknightmare

Salutare

Recommended Posts

Salutare tuturor . Sunt nou venit "aicisa" ... ma numesc Robert RAZVAN ... am 15 ani sunt din Deva (jud. Hunedoara) ... sper sa nu creez probleme . Mai multe probabil ca ve-ti afla pe parcurs :-/

Biee .

***iiBlackNightmare***

Salut Razvan si bine ai venit. Vezi ca "ve-ti" ala e cu syntax error.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor . Sunt nou venit "aicisa" ... ma numesc Robert RAZVAN ... am 15 ani sunt din Deva (jud. Hunedoara) ... sper sa nu creez probleme . Mai multe probabil ca ve-ti afla pe parcurs :-/

Biee .

***iiBlackNightmare***

nu isi face nimeni grija de asta, spera sa nu ai probleme nu sa nu faci, prima regula ar fi sa nu copiezi niciun articol de pe https://www.rtfm.ro/ xD

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, ce bloc mai exact langa Micro15?

Nu-i ceri bre si telefon, cat poarta la pantof, cati ani au parintii, etc ... ? =))

edit:Thanks . ( mersi de avertizare :D, desi uneori se pune in prop. cuv. acesta )

Unde ai vazut tu bre "ve-ti" ? La batranii aia de la MCSI?

deseori ne gandim cum viata ne fute si ne face sa aparem ca niste animale in fata cunoasterii

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Bun venit!

Incearca sa nu mai scrii cu atatea sorcove ca zgarie pe retina. Culoarea si dimensiunea textului sunt bune si asa cum sunt ele.

Ceva cunostinte in IT?

Da , am ceva cunostinte . :-? nu multe dar destule :-/

EDIT :

Hai noroc, ce bloc mai exact langa Micro15?

Mnu stau la bloc .. stau la casa =)) .. cand urci sus pe archia la casa . acuma nu mai zik ce numar ca nu-i voie :))

Edited by iiblacknightmare
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...