Jump to content
oauzor

Merge sa scoti $$ din livejasmin ?

Recommended Posts

Salutare. Stiu ca titlul nu prea releva continutul, whatever. Mi-a venit o idee azi cand contemplam la sticla de bere, si anume: Pot sa scot bani de pe livejasmin si siteuri similare daca folosesc in loc de webcam-ul meu o inregistrare luata de pe net cu o proasta care se dezbraca? Ma gandesc ca se poate, dar nu stiu cum poti folosi un film de pe hard pe post de webcam.

Ce parere aveti de ideea mea? Stiu ca e stupida, da poate tine.:D Au ce sa-mi faca daca ma prind cu smecherii d-astea? Ma gandesc ca mai mult de o felatie nu imi fac

Link to comment
Share on other sites

Observ ca primii 2 care au dat reply nu prea au inteles despre ce e vorba, deci recapitulez. NU EU VREAU SA FAC LIVECHAT, AR FI ULTIMU LUCRU CARE L-AS FACE PT BANI!!!

Am zis ca intru pe free chat la o proasta, o inregistrez, si filmu ala il transmit de pe contu meu, ca si cum ar fi live.

Remuszica pe principiul asta merg, daca intra labaru in privat, pana sa ridice vreo pretentie l-am facut la buzunar.

Marian: livejasmin exclus din start, ma gandesc ca tre sa fie un site care sa nu ceara nspe mii de documente...

Edited by oauzor
Link to comment
Share on other sites

intra "labaru" in privat ii iei banii iti da report si ti-o iei prin gura:)

La munca in plm lasati scamatoriile.

Nu cred ca tu ai 5-6 surse de venit lunare, nu cred ca ti-ai permis tu sa-ti cumperi masina noua din banii tai, nu cred ca de la 14 ani n-ai mai cerut bani lu mami si tati, sa continui? Asigura-te ca stii cu cine ai de-a face inainte de a ma trimite "la munca"

Link to comment
Share on other sites

:))ma faci sa rad din prima fraza mi-am dat seama.Ai 5 sau 6 surse de venit lunare?:-? una e in dubii?Vrei sa te lauzi sau ce?:)

Fiecare are cat poate si cat il duce capul nu stau sa imi povestesc ce am si ce imi lipseste in urma unui reply.De la 14 ani nu ai mai cerut bani parintilor si acum ai 16:)Bravo tie sunt sigur ca stiu cu cine am de-a face, esti traficant de masline angajat al lui Becali:)

Link to comment
Share on other sites

Ahead, mersi frumos. Si eu am dubii ca nu merge, da nah, incercarea moarte n-are.

@ magicthunder: nu vreau sa ma cobor atat de jos ca sa stau sa ii explic unui pustan figurant care e fan becali totul despre viatamea.

3 chestii am sa-ti zic dupa care o sa te ignor:

1. Mai adauga vreo 10 ani la varsta pe care mi-ai dat-o

2. Nu ma laud da ti-am explicat cum sta treaba. Aici e o lectie interesanta pt pustani ca tine care ies din casa doar ca sa-si cumpere cola sa stea toata noaptea la pc sa joace wow.

Si 3, cand esti agent de vanzari la o firma de asigurari asta inseamna ca teoretic poti avea un venit, dar nu ai garantia ca scoti bani in fiecare luna. Saluuuut ~

Link to comment
Share on other sites

Ahead, mersi frumos. Si eu am dubii ca nu merge, da nah, incercarea moarte n-are.

@ magicthunder: nu vreau sa ma cobor atat de jos ca sa stau sa ii explic unui pustan figurant care e fan becali totul despre viatamea.

3 chestii am sa-ti zic dupa care o sa te ignor:

1. Mai adauga vreo 10 ani la varsta pe care mi-ai dat-o

2. Nu ma laud da ti-am explicat cum sta treaba. Aici e o lectie interesanta pt pustani ca tine care ies din casa doar ca sa-si cumpere cola sa stea toata noaptea la pc sa joace wow.

Si 3, cand esti agent de vanzari la o firma de asigurari asta inseamna ca teoretic poti avea un venit, dar nu ai garantia ca scoti bani in fiecare luna. Saluuuut ~

:))chiar imi plac cei ca tine care iau foc instant si se ataca,idolul meu nu este Becali, nu sunt pustan am peste varsta ta, am 2 facultati in spate lucrez pentru o firma multinationala, nu ma joc wow nici nu stiu cu ce se mananca.

Acum ca ai zis ca esti agent de vanzari la o firma de asigurari m-am prins de ce zici ca ai 5-6 surse de venit insemnand clientii pe care ii ai pe luna trebuie sa iti spun ca in domeniul meu am cateva sute de clienti pe luna, asta ca sa nu iti mai dai cu parerea din 2 cuvinte pe care ti le-am spus despre cine crezi tu ca sunt eu.

Prin "la munca" intelegi sa fi sclav pe 6 milioane? :)))

Esti sclav doar daca nu te zbati si te multumesti cu un salariu de 6 milioane, daca te duce capul si ai experienta/studii poti avea un salariu din care sa traiesti decent si in Romania, nu toti sunt muncitori ca Dorel pe santier.

Cred ca m-am facut destul de inteles si orice comentariu la ce am zis e de prisos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...