Jump to content
fr0g

***** vand ponturi pariuri sportive

Recommended Posts

Sincer,pe mine ma costa mai putin de 5 euro pontul.De ceva vreme am intrat cu cineva in combinatia asta cu ponturile pentru meciuri,nu am destui bani sa pot pune pe un meci sa castig atat de mult incat sa ma inbogatesc dintr-o data.

Azi am castigat 400 de mii pe : Ivory Coast - Angola

Ps. Multumesc adminului care mi-a acceptat postul,sa-ti traiasca familia!

Link to comment
Share on other sites

Sincer,pe mine ma costa mai putin de 5 euro pontul.De ceva vreme am intrat cu cineva in combinatia asta cu ponturile pentru meciuri,nu am destui bani sa pot pune pe un meci sa castig atat de mult incat sa ma inbogatesc dintr-o data.

Azi am castigat 400 de mii pe : Ivory Coast - Angola

Ps. Multumesc adminului care mi-a acceptat postul,sa-ti traiasca familia!

cat ai bagat pe Ivory Coast - Angola si pe ce site?

Link to comment
Share on other sites

Vand ponturi 100% pariuri sportive.

Nu ma pricep deloc la pariuri , nu am jucat niciodata dar stiu ca, casele de pariuri nu pierd niciodata si din cate mai stiu ratele de castig se bazeaza pe niste probabilitati...cum draq imi garantezi tu mie 100% castig?

De ceva vreme am intrat cu cineva in combinatia asta cu ponturile pentru meciuri,nu am destui bani sa pot pune pe un meci sa castig atat de mult incat sa ma inbogatesc dintr-o data.

Sa inteleg ca ala mituieste cluburile?...antrenorii? sau este Nostradamus?

Exagerezi sincer...daca ai castigat azi 40RON maine poti sa pierzi 400RON...

Link to comment
Share on other sites

Ok aveti dreptate.

Meciurile de pe biletul meu de azi sunt Wolves -Liverpool 2 si Man Utd- Stoke 1 de la 9 incep meciurile astept comentarii dupa meci!

Meciurile astea le pun astazi cel putin 50% din pariori romani. :)) si fara sa plateasca pe cineva pentru a i le recomanda.

Link to comment
Share on other sites

La ce **** mea comentati ma aiurea mai duceti-va in mea de fraieri daca stiti voi dc nu jucati.Numai prosti pe lumea asta ba frate,daca vrei sa iei pont bine daca nu,nu mai comenta sa faci posturi.

@kongolez aveai nevoie sa faci si al doilea post?

Link to comment
Share on other sites

La ce **** mea comentati ma aiurea mai duceti-va in mea de fraieri daca stiti voi dc nu jucati.Numai prosti pe lumea asta ba frate,daca vrei sa iei pont bine daca nu,nu mai comenta sa faci posturi.

@kongolez aveai nevoie sa faci si al doilea post?

Bai copil stricat, ce te ataci asa? Recunoaste-n mmatii ca nu vinzi nimic, si sugi povesti! Hai sa ne intalnim daca esti din Bucuresti, mergem la Bet Cafe, aleg eu meciurile, tu pui "pontu", eu pun 100 RON pe bilet....daca castig iti dau jumate, daca nu te bag cu capu-n zapada si ti-l bag in cu*u ala al tau de ghicitor.

Link to comment
Share on other sites

fr0g ia pula.

am dezvoltat o aplicatie de statistica pentru meciuri care da roade, o sa fac o prezentare in curand.

ideea e ca nu poti fi sigur niciodata.

revenind, frog - daca ai fi avut poturi n-ai fi cersit cate 5 euro ca un cacar.

salut.

Link to comment
Share on other sites

Frog asta e un copil tolomac.

Bai baiete eu nu dau commenturi sa ma aflu in treaba, mai bine urmaresc anumite persoane care au ceva bun de spus decat sa ma bag ca musca unde-i place. Vrei sa vinzi "pronosticuri" cauta forumuri axate pe pariuri. Si apropo...eu pariez 50 de lei :))ca unul din cele doua meciuri date de tine nu iese:))

Link to comment
Share on other sites

@ toshiba4 chiar asta o sa fac imediat dupa meciuri o sa pun biletul aici sa-l vedeti.

@mandeamarian tu ai ramas frustrat de mic de esti asa tare in muschi?eu nu ghicesc meciurile platesc la randul meu pentru ponturi nu oblig pe nimeni sa cumpere eu banii ii scot numai din bilete bagat,ca vi le vand si voua asta e sa fac in plus! sunteti niste copii pana in 20 de ani care o labariti aiurea pe forumuri si faceti riduri de nervi,Daca sunteti in afara subiectului la ce plm comentati si o dati in vrajitorii cu ghicitul scorului final.ASTEA CARE COMENTATI AIUREA ASA SI VA BAGATI IN SEAMA LA FEL DE AIUREA AR TREBUII SA FITI BANATI CA SUNTETI DEGABA MAI MULT ENERVATI LUMEA PE AICI!

@flux daca eu sunt un cacat tu esti un cacat VIP ;) nu mai traii prin programe si prin sarma de la net ai o viata deschide ochii uita-te pe geam nu in monitor !tu crezi ca astea din fotbal fac atatia bani doar din vanzari de bilete si transferuri?! fiecare meci e influentat de pariurile care se fac nu o mai arde aiurea cu programul tau ca o iei in bot!

PUSCARIE nu ai cum sa faci expl0iter pentru ca faci totul legal fara carduri si prostii :))

Edited by fr0g
Link to comment
Share on other sites

fa`ne un test in seara asta sa ne inghitim cuvintele si o sa fi bombardat de comenzi

manchester-stoke

swansea-chelsea

parma-juventusi

Livorno-Varese

Daca nimeresti 2 din 4..esti bine...daca nimeresti 3 din 4...ai castigat multi clienti ... 4 din 4... esti calator in timp deja.

Fa`ne sa ne inghitim vorbele. Nu pierzi nimic daca crezi ca dai pont-urile astea moca ca nu cred ca va paria cineva. Doar sa vedem daca esti serios.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...