Jump to content
cl4u123

[Vand] Scanner (BruteForce) pentru RDP-uri NOU

Recommended Posts

De vanzare bruteforce pentru RDP 2011 facut de un amic de-almeu si nu publicat. E pentru Windows si se pot baga user/pass dorite, nu se compara cu DUBrute ala, care se blocheaza sau inchide mereu, sau nu se pot baga mai mult de 10.000IPS. In asta poti baga multe, eu am bagat si 200.000 pe un VPS. Nu se opreste si in cam 1 ora termina 30-40.000 de ips depinde de RDP oricum. Pe langa scanner ofer si un passfile bunicel. PM pentru detalii.

Link to comment
Share on other sites

scrie, dau un passfile care nu se gaseste "moca" pe net. Passfile-ul este 80% din bruteforce.

Deci tu vinzi pass_file la 100 EURO! Nu vinzi, citez: "De vanzare bruteforce pentru RDP 2011 facut de un amic de-almeu si nu publicat".

P*la mea frate, nu inteleg de ce veniti TOCMAI AICI cu vrajeli d-astea ieftine.

Anyway, spor la vinzare.

Link to comment
Share on other sites

Bai nene se vinde bruteforce-ul cu passfile care face 100 de euro, ce nu intelegi ? in 2 zile iei 100 de rdp-uri si ti-ai scos banii. DA, cica "spor la vinzare" dupa ce vii aici si incerci sa imi strici vanzarea. Romani invidiosi. Daca nu stiai pass_file-urile fac tot din bruteforce, iar luand in considerare ca avem peste 200 de clase vulnerabile .. Eu si ajut clientul cu el, in fine.

Edited by cl4u123
Link to comment
Share on other sites

Deci tu vinzi pass_file la 100 EURO! Nu vinzi, citez: "De vanzare bruteforce pentru RDP 2011 facut de un amic de-almeu si nu publicat".

P*la mea frate, nu inteleg de ce veniti TOCMAI AICI cu vrajeli d-astea ieftine.

Anyway, spor la vinzare.

nu stiu de ce va bagati in seama daca nu va intereseaza. Ai vazut print screen-ul, daca nu te interesa puteai sa dai click pe X si sa-ti vezi de drum.

Link to comment
Share on other sites

Marsh ba cu amicul tau "imaginar" si super mega "programator".

P.S: Nu stie cum s-o mai dea omul la intors acum.

E de pe prim 2011 Ian. - 1 an.

Vedeti aici: Fast RDP Brute v1.1.2

ce nu intelegi ca passfile-ul face majoritatea din bani ? esti chiar atat de copac ? get a life. de unde stii tu ca nu il cunosc eu pe ala care a facut scanner-ul ? da-ti foc amice, esti doar invidios pe altii care "vor" sa se descurce, ca sunt d-astia ca tine care se baga cu limba-n cur

Link to comment
Share on other sites

Titlu: [Vand] Scanner (BruteForce) pentru RDP-uri NOU

De vanzare bruteforce pentru RDP 2011 facut de un amic de-almeu si nu publicat.

Pe langa scanner ofer si un passfile bunicel

  1. Nu este NOU (e de cel putin 1 an).
  2. Nu este PRIVAT e public (il stim cu totii, "marjoritatea").
  3. Nu este un amic ci doar un Anonim RUS pentru tine (Nu-mi spune ca sti si RUSA).
  4. In titlu scrie clar "Vinzi scanner", Nu PASSFILE. Ca il dai tu bonus "Pe langa scanner" e treaba ta. Asa ca nu ne mai aburi ca nu ati merge.

Invidios ? -> Vai, ntz ntz ntz ce copil prost.

Esti doar un hax0r(nebun) ce nu stie ce vorbeste acum.

Nu o mai da la intors ca te-ai facut de cacat fara rost.

Salut si numa bine la anul poate ai mai mult noroc de-o paine, prostind oameni pentru programe oferite spre public si gratis pentru a fi folosite de noi "hax0ri".

P.S: S-a inventat butonul EDIT amice. Folosestel ca dasta e pus.

Link to comment
Share on other sites

Mesaje private,

Mai bine te-ai abtine.

Nu mai fi prost, nu am nimic cu vanzarea ta, singurul lucru urasc punpicuristii, zmardoii, putoii si cei ca tine care o dau la intors atunci cand cineva dovedeste ca nu e ceea ce vrei sa fie.

Esti mult mai apreciat si respectat atunci cand esti corect, cand sti sa vorbesti si dai dreptate celui care are dreptate in ceea ce zice.

Nu te mai contrazice si scoate prostii atatea pe gura aiurea, eu vorbesc dar macar stiu ce fac, prin argumente si dovezi priveste cat de prost esti.

Linistestete, dute ia un pahar cu apa, punete sa dormi putin, odhinestete si poate cand te trezesti o sa te simnti mai bine. Poate ai sa realizezi ce scrii atunci.

Vanzare placuta.

Nu vad de ce te bagi. Daca altii-s prea prosti sa caute ceva moca. Iar eu nu vand chiar ceva moca, dar in fine, asa sunteti toti aici

Daca noi asa suntem toti aici, la ce plm vii sa prostesti pe necunascatori despre noul tau scanner privat ?

Dute pe un alt forum de n00bisti care pun botul, nu aici.

sa vii sa-ti dau putine lectii de gramatica

P.S: Un singur lucru mai pot sa zic: BASESCU este de vina.:))

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...