Jump to content
ShadowWhite

Petitie ANTI ACTA

Recommended Posts

Nu stiu de ce am impresia ca astia isi fac trafic de pe treaba asta ....ca ori cum ii doare pe aia incur de la ACTA daca semneaza tot globu petitile astea....crezi ca daca semneaza toti gata vor renunta asa.. bahh toti au votat hai sa fugim...ii doare pe ei in cur ei is urmaresc scopurile lor si atat.

Link to comment
Share on other sites

Stati ma linistiti , cat e RUSSIA -n picioare nici in pula nu ne doare .

Mutati tot ce aveti in Lithuania , Ukraina , India .

O sa fiti surprinsi de calitatea serviciilor si de calitate si de pret . E totul la superlativ .

ACTA , SOPA , PIPA + RUSSIA = SEX PRELUNGIT CU PERVERSIUNI

Edited by daatdraqq
Link to comment
Share on other sites

Sal

Referitor la internet, merge bine sau mai putin bine, e cheste de dotare si putinta providerului local, precum si de politica acestuia. Sunt situatii in lume, unde e net pe wireles, gratis 24 din 24 (in toate orasele mari si se doreste acoperirea teritoriului national ) Ce treaba sa aiba Rusia (direct ) cu politica internetului la nivel mondial, cind sint si ei, ca toti ceilanti simpli beneficiari ai serviciului respectiv si platesc pentru asta. Controlul si deciziile importante sint la altii care au gindit, investit si dezvoltat acest serviciu. Poate daca isi fac ei, separat unul al lor, atunci pot ridica pretentii, logic nu?! Propietarul da afara chiriasul si nu invers.

Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

1.Hmmmm acta a fost semnata sau e in dezbateri ?

2.Care e treaba cu serv din rusia ? gen imi pun tot ce am pe un host din rusia si ma doare la basketi ? cred ca cel mai mult se axeaza pe melodii si filme daca le am pe srv din rusia si le accesez fara sa am ceva direct pe hdd n au ce sa-mi faca nu ? asta ar fi ideea ? sau am inteles io gresit

Link to comment
Share on other sites

Ca sa inteleaga toata lumea ce o sa faca ACTA !!! Cred ca mai bine decat AICI nu este explicat nicaieri !!!

Si degeaba va cacati voi cu mama Rusia cu tot !! Daca intra in vigoare mondial si Rusia/alta tara nu e de acord o sa baneze ip`urile/domeniile pe toate DNS-urile si tot o pula se va face !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...