Jump to content
nikel1992

Docspedia.org

Recommended Posts

Este cineva care imi poate da si mie invitatie pe docspedia. Ma intereseaza cateva carti care am inteles ca acolo le gasesc. Multumesc mult

Vreau si eu o invitatie,caut cateva carti de psihologie(una am gasit-o pe docs.rtfm.us) dar restul nu le-am gasit niciunde.

Lasati aici numele cartilor,poate reuseste cineva sa va ajute.(Eu am cont dar fara invitatii)

aveti ceva info despre industria alimentara?(ma intereseaza in special despre produsele lactate acidofile)

va pot ajuta in schimb cu 1-2-3 proiecte de pe regielive..nu vreau nimic gratis!

aveti ceva info despre industria alimentara?(ma intereseaza in special despre produsele lactate acidofile)

va pot ajuta in schimb cu 1-2-3 proiecte de pe regielive..nu vreau nimic gratis!

Scuze, nu am g?sit nimic pe Docspedia. :(

// Scuze, nu intru zilnic ?i nici nu am g?sit vreo statistic?. ?tiu doar c? nu sunt urcate a?a de multe zilnic.

// G?sit, statistica lor arat? c? azi s-au uploadat 3 torrente.

Edited by bcman

hmm..ms mult pt ajutor:">

de curiozitate...puteti sa-mi spuneti cam ce nr de proiecte/documente sunt uploadate pe site?

Edited by diablo666

cum e vorba de invitatie pe nu stiu ce tracker, sar toti copii si topitii, mor cand vad 1/3 post/uri la cineva si cerseste invitatie, intrati drq` pe TORRENTs.RO - T.RO Headlines si milogiti-va acolo ca o sa primiti sigur invitatii

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...