Jump to content
mihaibelu

Cum sa reactionezi cand vin mascatii

Recommended Posts

Exista programe de recuperare :) dar poti la fel de frumos sa folosesti un program si sa stergi absolut tot de pe hard :) si presupun ca nici nu mama softului de recuperare nu poti sa scoti nimic din el. ( am incercat cateva programe si nu am reusit sa recuperez nimic dupa folosirea unui program de "complete erase" )

Dar din nou poate gresesc.

Cheers o/

Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca nu prea poti sa iti stergi tot ce ai pe hard disk...pot fi recuperate(mai greu) cu rabdarea si uneletele necesare.Deci daca e sa te prinda si sa iti gaseasca probe pentru instanta o sa aibe destule.Nu am auzit de nimeni care sa fi reusit sa scape(probabil pentru ca nu au fost prinsi :))).Totusi cred ca cel mai usor mod de a "hacke-ui" fara urme este (pe langa tunneling si altele) sa rulezi pe o versiune live a sistemului de operare(ex.:Backtrack).

Link to comment
Share on other sites

Exista programe de recuperare :) dar poti la fel de frumos sa folosesti un program si sa stergi absolut tot de pe hard :) si presupun ca nici nu mama softului de recuperare nu poti sa scoti nimic din el. ( am incercat cateva programe si nu am reusit sa recuperez nimic dupa folosirea unui program de "complete erase" )

Dar din nou poate gresesc.

Cheers o/

Am incercat circa 3-4 programe pentru recuperarea datelor pierdute/sterse si nu am reusit cu ele. Am zis ca sar putea sa fie o prostie, dar aveam in gand si ideea ca ei sar putea sa aibe ceva chiar bun pentru a recupera si nu e de gasit pe net.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Voi marilor infractori, camatari, proxeneti, dealeri, carderi si restul "jmecherilor"

Daca ar fi sa lucrati voi legal ca oricare alta persoana, nu credeti ca acest topic nu ar fi existat?

De ce sa stai cu memory stick-ul infipt in cur de teama ca vine politia cand ai putea sa dormi linistit noaptea?

Intr-o tara normala acest thread nu ar fi existat.

Link to comment
Share on other sites

Voi marilor infractori, camatari, proxeneti, dealeri, carderi si restul "jmecherilor"

Daca ar fi sa lucrati voi legal ca oricare alta persoana, nu credeti ca acest topic nu ar fi existat?

De ce sa stai cu memory stick-ul infipt in cur de teama ca vine politia cand ai putea sa dormi linistit noaptea?

Intr-o tara normala acest thread nu ar fi existat.

tin sa te contrazic aici: pariez ca in tarile pe care le consideri normale exista discutii de genu.Sau m ai rele.Vezi ''.onion''

Suntem departe de a fi cei mai destepti/cinstiti/onesti/bogati,dar la fel de departe de a fi cei mai prosti/rai/saraci/infractori! (ca natie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...