Jump to content

Recommended Posts

Nu cred ca acest gen de "tutoriale" sunt benefice aici.

Cred ca un administrator ar trebui sa stearga acest post ca fiind un soi de frauda.

Nu agreez acest gen de "tutoriale" si nu cred ca locul lor este aici.

Link to comment
Share on other sites

Daca aveai putina rabdare sa citesti ce s-a scris vedeai ca ce ai spus tu s-a mai discutat si nu incalca regulile.

Si apropo ce siteuri mai cunoasteti ceva de hosting stiti?

Nu cred ca acest gen de "tutoriale" sunt benefice aici.

Cred ca un administrator ar trebui sa stearga acest post ca fiind un soi de frauda.

Nu agreez acest gen de "tutoriale" si nu cred ca locul lor este aici.

Link to comment
Share on other sites

Daca aveai putina rabdare sa citesti ce s-a scris vedeai ca ce ai spus tu s-a mai discutat si nu incalca regulile.

Si apropo ce siteuri mai cunoasteti ceva de hosting stiti?

Subiectul in sine nu are ce cauta pe un forum respectabil.

Link to comment
Share on other sites

foarte adevarat ce zici giv. Eu am urmarit acest forum pana acum fara sa-mi fac un cont, dar acest subiect m-a atras din 2 motive.

1. Aceasta metoda pare a fi intr-adevar foarte buna de pus in practica de baietii care sunt calculati..

2. Lista aceea de situri propun sa fie postata macar pt 10 minute cat so ia cine trebuie apoi sa fie scoasa

Link to comment
Share on other sites

foarte adevarat ce zici giv. Eu am urmarit acest forum pana acum fara sa-mi fac un cont, dar acest subiect m-a atras din 2 motive.

1. Aceasta metoda pare a fi intr-adevar foarte buna de pus in practica de baietii care sunt calculati..

2. Lista aceea de situri propun sa fie postata macar pt 10 minute cat so ia cine trebuie apoi sa fie scoasa

haha=)).....esti copil mah ?:))=)) auzi la el =)) .... dute frate dupa rst ....nu e locul tau aici....auzi"Eu am urmarit acest forum pana acum fara sa-mi fac un cont" =))....asta pt ca sa primesti lista sau ce ? :)) ...fane sa ne fie dor de tn

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca acest gen de "tutoriale" sunt benefice aici.

Cred ca un administrator ar trebui sa stearga acest post ca fiind un soi de frauda.

Nu agreez acest gen de "tutoriale" si nu cred ca locul lor este aici.

Daca tu nu esti de acord cu asa ceva, o data citeste frate, apoi vorbeste, asta vine ca si cum ai vorbi fara a gandi, stii. Si daca nu-ti place inchide ochii, nu am deschis acest topic pt opinii.

Si in leg cu lista, lista nu se va da, ca sa intre toti nobby , ce ar fi sa o dau gratuit si sa intre toti ? ar mai merge ceva ? pt ca sunt multi care o fac fara cap

Edited by fimoza85
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca acest gen de "tutoriale" sunt benefice aici.

Cred ca un administrator ar trebui sa stearga acest post ca fiind un soi de frauda.

Nu agreez acest gen de "tutoriale" si nu cred ca locul lor este aici.

U ce faci verifici postarile sa vezi daca sunt la locurile lor?:))

Daca nu ai ce face cautati alta treaba ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...