Jump to content
individual14X

Vand nokia 1100 rh-18 made in germany

Recommended Posts

Guest expl0iter
L-am descoperit si am aflat ca au fost la mare cautare..oare mai sunt..este cineva interesat ...uitati cateva poze si astept pm cu oferte sau sugesti(daca aveti pe cnv care cauta)

Ti-l iau eu.

Are nevoie bunica de un telefon din asta... (maxim 20 lei iti dau pe el).

Se pare ca esti foarte dezinformat. Nu mai merge faza de care crezi tu ca iti poate baga in cont 25k$ si care te face cu o masina, o garsoniera si faima ca tu esti bogatanu` lu peste

Link to comment
Share on other sites

Nu mai puneti botul la fazele de genu, totul e o metoda bine gandita de a face bani.

Cu cat vin mai mult ofertanti si lumea raspandeste zvonul cum ca ar face X chestii, ii creste pretul la biata caramida.

Aduceti-va aminte de scam-ul cu masinile Singer care aveau un pret exagerat, si ajungeai sa dai sute de milioane celor care au gasit perechea masinii tale de cusut, ca tu sa castigi cu aia a ta care o aveai cateva miliarde de lei.

Vi s-a spus ca e scump, dati banii pe el, si dupa aia ce? Tot norocul va e daca gasiti alt prost poate i-l vindeti lui, insa nu se ajunge nicaieri pentru ca telefonul nu face nimic din ce se spune. Ati studiat macar de curiozitate ROM-ul sau sa folositi un debugger sau alte metode?

Daca va ducea mintea atata, puteati face copie la chip si la placa de baza si nu trebuia un model anume ca sa vindeti hackerilor care nu-s prosti si puteau face oricand o clona.

GO TO WORK BITCHES!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...