Jump to content
Guest expl0iter

Hipnoza online

Recommended Posts

M-a luat somnul cand ma uitam la el, sunt prea obosit pentru hipnoza.

Cum zice si benny cred ca asta nu a fost hipnoza.. a fost un experiment sa vada cati din cei care se uita or sa creada ca a fost hipnoza. Mai bine a ajuns sunetul ala de la inceputul videoului, basul ala care iti fute narile...

Link to comment
Share on other sites

Hipnoza se foloseste pentru a induce o persoana intr-o stare pentru a accesa subconstientul, prin hipnoza nu poti fi manipulat in nici un fel, prin hipnoza doar se acceseaza anumite informatii/stari mai usor prin accesarea directa a lor fara a mai interveni constiinta persoanei(idei, rusine...)

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Nu e vorba de citit , e vorba ca tu defapt faci reclama la o masina acum.

e un promo doar !

Sunt reprezentat la acea masina. M-am afiliat sa le fac reclama, iar tu tocmai mi-ai adus un vot dand click pe acel link. Te-am furat de un click...

Era imposibil sa nu se afle unu din asta ca tine in seama :)

ON:

Hipnoza exista intr-adevar. Am experimentat la un curs de psihologie hipnoza, insa nu e chiar asa cum va imaginati. Nu e cum zic altii: "Hipnotizez pe Gina care lucreaza la banca si o fac sa-mi dea banii din seif"

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Tare, s-a folosit de masina doar pentru a distrage atentia, si a da jos niste bariere de protectie a psihicului.

Ameteala, este datorata faptului ca psihicul s-a intalnit cu ceva nou si a trebuit sa se adapteze, daca urmariti vide-ul de 2-3 ori in zile diferite eventual, veti observa ca nu veti mai fi ametiti.

Link to comment
Share on other sites

Cine ?tie ce se mai poate întampla dac? cineva ar reu?i s? se concentreze atât de tare încât tot ce gânde?te el s? fie real, poate s-ar induce singur într-o stare de vis ?i ar tr?i o alt? realitate.

?tiu c? pove?tile de mai sus par a fi inspirate din desene animate, dar eu sunt de p?rere c? dac? reu?e?ti s?-?i antrenezi creierul s? cread? ce vrei tu, ai putea face orice.

incearca cu MAGIC

hipnoza si kkturi sunt pentru oamenii slabi sau pt fetitze;adevaratii barbati nu se lasa impresionati decat de bani,restul e cancan

Link to comment
Share on other sites

Vorba lui benny mai bine va documentati si voi un pic. Cautati cursurile lui Gerald Kein apoi v-as recomanda niste cursuri mai actuale cum sunt cursurile lui Igor Ledochowski iar daca va intereseaza o abordare folosita de magicieni puteti arunca o privire pe "The Manchurian Approach" a lui Anthony Jacquin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...