Jump to content
secure

Sectiune pentru moldoveni

Sectiune pentru moldoveni?  

73 members have voted

  1. 1. Sectiune pentru moldoveni?

    • DA
      231
    • NU
      41


Recommended Posts

Ba mai terminati-va in plm de copii, cei asta cancan.ro sau rstcenter, forum de securitate si programatori adevarati? Lasa-ti tampeniile astea si mai puneti si voi mana pe o carte, faceti ceva util nu cacaturi de astea care nu aduc nici un folos nimanui. Moldoveni, auzi la el.Daca nu iti convine cum e, pleaca dracului pe alt forum fara moldoveni.

+1 si ca drept atare AhEaD a chiar facut ce a zis un ratat de pe forum care probabil e prietenul lui. Forum de securitate cu o categorie pentru moldoveni =)), nu am vazut asa ceva pana acum pe hackforums, categorie pentru o natie mai discriminata.

Numai la romani se putea intampla asa ceva.

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul (vorba boului dar are dreptate).

PS: Au mai fost sugestii mult mai interesante pentru forum si nu s-a ocupat nimeni, nici nu s-au preocupat sa voteze, si cea mai idioata sugestie dintre toate a fost aprobata :)) .

Link to comment
Share on other sites

Chiar vreau sa aud ce mari realizari au mai facut moldovenii in ultimii 20 ani in afara de a da in cap prin strainatate. Vreau sa aud macar o chestie care a fost benefica pt noi toti nu cum scormonesc moldovenii prin gunoaiele noastre ca sa manance resturi.

au invatat cat de cat romana (cred)!

Pentru astia care sufera de gramatica, in special moldovenii , uitati-va aici futu-va-n gura de analfabeti:

click aici toti moldovenii pizdii

Link to comment
Share on other sites

Ba mai terminati-va in plm de copii, cei asta cancan.ro sau rstcenter, forum de securitate si programatori adevarati? Lasa-ti tampeniile astea si mai puneti si voi mana pe o carte, faceti ceva util nu cacaturi de astea care nu aduc nici un folos nimanui. Moldoveni, auzi la el.Daca nu iti convine cum e, pleaca dracului pe alt forum fara moldoveni.

+1 si ca drept atare AhEaD a chiar facut ce a zis un ratat de pe forum care probabil e prietenul lui. Forum de securitate cu o categorie pentru moldoveni =)) , nu am vazut asa ceva pana acum pe hackforums, categorie pentru o natie mai discriminata.

Numai la romani se putea intampla asa ceva.

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul (vorba boului dar are dreptate).

PS: Au mai fost sugestii mult mai interesante pentru forum si nu s-a ocupat nimeni, nici nu s-au preocupat sa voteze, si cea mai idioata sugestie dintre toate a fost aprobata :)) .

Link to comment
Share on other sites

Nu e de ajuns ca ne fac de tot rahatul strainii prin toata lumea,am ajuns sa ne mancam intre noi,ca niste caini;secure si toti astia care jigniti niste oameni doar pt faptul ca sunt moldoveni,vreau sa va intreb cati dintre voi nu aveti prieteni care chiar daca nu sunt moldoveni,au parinti sau bunici cu origini din moldova;puneti un pic mana pe o carte de istorie si vedeti cati oameni de seama n-a dat Moldova,cati oameni de cultura,de stiinta,etc;ca sunt multi prosti in Moldova,si multa prostie,e foarte adevarat,dar oare nu e la fel in toata tara?E plin Bucurestiul de soiul acela de oameni in maieu si peste o camasa descheiata,cu papuci de casa care se duc sa scoata bani de la banca;e plina tara de prostie,credeti ca s-a concentrat numai in Moldova?Pai oare n-au dreptate francezii cand ne fac tigani sau criminali,daca noi ne scoatem ochii intre noi?Eu am prieteni buni si ardeleni,si moldoveni,si unguri,facem glume unii pe seama altora,si nu se simte nimeni complexat;vad ca s-a raspuns injuraturilor cu injuraturi,vad ca se creeaza tot mai mult distante intre noi,probabil in cativa ani se va ajunge sa se faca sectiune speciala pt fiecare oras;nu e bine.Din toate aceste posturi,vad imaturitate,discriminare, lipsa de bun simt si cel mai pregnant incultura;rezultatul votului spune tot despre viitorul care ne asteapta;o societate moderna nu are asemenea intrebari,mi-e teama ca goana asta dupa bani si tot ce se intampla in societate romaneasca sa nu distruga tot trecutul frumos pe care l-am avut noi,romanii

Link to comment
Share on other sites

sincer sunt moldovean 100 % mai precis bucovinean

dar atata prostie ca in topicul asta nu am vazut in toata Moldova.Cum plm sa faci un

thread si sa zici ca moldovenilor le trebuie o sectiune aparte de ceilalti membri??

deci ori esti drogat ori esti prost.

pai asta e site de hackeri sau de copii de 12 ani care fumeaza etno

si ce le trece prin cap scriu pe forumul asta

admin sau moderatori pai daca eram eu inchideam topicul si

ban direct lu secure asta.

Link to comment
Share on other sites

=)) mama ce comete de oameni :))

deci astia nu s-au prins in pula mea ca e a fost o gluma..am ras etc

shaii o forteaza...de ce v-ati luat de moldoveni !?? de ceeeeeee ????

si totus wild a zis mare intr`un topic...a fost buna gluma..am ras ... shaii chiar s-au schimbat la fete cand au vazut si sectiunea facuta de ahead...inca nu s-au prins de gluma...

la 24 de ore dupa ... inca sunt suparati si nu se prind de gluma...or sa zica sa nu se ataca dar tot o sa vina cu argumente de ce moldovenii sunt buni :))

cacat s-a dus si efectu erburilor

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg..voi vb despre moldovenii RO din N-E RO?

sau despre jegurile alea de moldoveni de peste prut?

--

Daca vb despre moldovenii RO..atunci aveti probleme grave cu creerii capului...

Hai sa vb si despre laturile alea olteni! sau de zabalosii aia de ardeleni! despre atitudinea de curva virgina a bucurestenilor..si pot continua asa pana maine!

Va rog spuneti-mi ca nu am inteleg bine acest topic!

Update

nu mai glumiti cu rasistii.. o sa se termine nasol

Edited by diablo666
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg..voi vb despre moldovenii RO din N-E RO?

sau despre jegurile alea de moldoveni de peste prut?

--

Daca vb despre moldovenii RO..atunci aveti probleme grave cu creerii capului...

Hai sa vb si despre laturile alea olteni! sau de zabalosii aia de ardeleni! despre atitudinea de curva virgina a bucurestenilor..si pot continua asa pana maine!

Va rog spuneti-mi ca nu am inteleg bine acest topic!

Update

nu mai glumiti cu rasistii.. o sa se termine nasol

gtfo ^^ cei de peste Prut sunt basarabeni, deci clar ca e vorba despre moldovenii din RO

Link to comment
Share on other sites

cei de peste prut sunt niste jeguri de oameni..care cu multa nesimtire vb limba RO

Basarabenii sau cum vrei tu sa le spui sunt doar niste comunisti jegosi rusnaci ************* in ************ pe ********* si ******** in********* de rusnaci!

--

@sado invata sa scrii...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...