Jump to content
Guest Nemessis

RST vs. Polonic

Recommended Posts

Guest Kovalski
Stati cuminti, ignorati-o! I se poate intampla ceva, intrati la belele. Nu faceti nimic altceva decat sa premeditati o actiune care poate pune viata unei persoane in pericol. Vedeti-va de treaba voastra, ignorati-o.

ce ai ma? cine ii pune viata in pericol? da ce ai inteles tu ca se intampla aici? atacuri teroriste sau planuri criminale?

este pur si simplu vorba de o discutie civilizata cu o persoana necivilizata.

Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu o "inteligenta" d-asta.....dupa primul soricel viu gasit in ....in mod normal poseta....da ea avea sac de dormit pe post de poseta. Deci dupa primul soricel gasit in poseta a lesinat instant pe catedra....a facut pe ea...etc....etc. Acum regret ce am facut dar atunci...va dati seama. Oricum, elemente de acest gen nu au ce cauta in invatamant. Dar stiu cum se dau testele psiho acolo, am avut o tipa ce lucra educatoare...sincer, cand voi avea un copil n-o sa-l las la asemenea educatoare. Pai, frate, mergi la testul psiho si in 3 minute l-ai dat gata!!!!! Hai sa fim seriosi! Si-atunci ne mai miram ca o parte a elevilor se poarta cum se poarta cu profii...

Link to comment
Share on other sites

Se da prea in offtopic, aveti ceva informatii despre ea atunci postati, altfel incercati sa va abtineti ca se aduna iar zeci de pagini de la tot felu de utilizatori(mai ales unii care nu au postat in viata lor).

Abtineti-va daca :

- vreti sa bateti cu ardoare in tastatura ca sa aratati cat de smecheri sunteti voi

- nu ati facut nici un post constructiv si profitati de ocazia asta ca sa va faceti simtita prezenta

- nu aveti nimic bun si util de spus

Urmatorii care fac offtopic primesc warn si chiar ban, se accepta doar ce a cerut Neme, nu toate prostiile, gen

Daca se inrautateste treaba, trimit dupa ea si punem . (punct) foarte repede. Pana la Buzau nu fac mai mult de 30min din Bucuresti :)))
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
un ultim mesaj: sunteti prosti si stiti vb aia: nu-ti pune mintea cu prostul ca o are odihnita.sunteti penibili.si cel mai penibil si mai prost e nemessis. ce cautata sunt.:))

Daca ti s-a dat ban, ti s-a dat cu un motiv. Daca tu insisti, bine..

//EDIT:

Alte informatii..

- 23 ani

- Universitatea Petre Andrei din Iasi

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Benny lasa-i. Merci :)

Daca zdreanta mai scrie ceva ignorati-o. Eu personal o sa ii sterg toate posturile fara sa ii raspund tocmai ca sa vada cat de inutila e. Sper sa priceapa ca scopul principal acum este sa o lasam fara slujba, nu sa ii bagam puli in gat.

http://www.paginiaurii.ro/cauta/pizza.html - apasati pe "suna gratis" si introduceti acolo nr de telefon fara 0 in fata dupa care apasati pe suna-ma. Merge scriptat ca sa faca asta tot timpul :)

Link to comment
Share on other sites

Am fost la dansa, dar nu mi-a deschis usa :))

Buzau, Cartier Micro 14, Bd-ul Stadionului, bloc 23a, ap 7.

E full de tigani acolo, din vorba in vorba aci sta.

Am o poza de la bloc ul dansei, sa vad cum o scot ca n-am cablu usb.

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Bun, Paulino, cat e kilogramu de morcovi ?

Nu ai vrut cu vorba buna, nu ai vrut cu vorba rea, nu ai vrut cu caterinca sa te simti sa pleci! Cat de penibila sa fi sa ne spalam pulile de tine si sa continuui cu bataia de joc. Mi-e sincer mila de copiii pe care ii ai in preajma cand faci pe asa-zisa profesoara!

--------------

Careva cu relatii la ministerul invatamantului ?

Link to comment
Share on other sites

ma scuzati pentru offtopic,sper sa nu iau warn sau ban.imi puteti spune va rog frumos cu ce va deranjat aceasta femeie :)),am dat niste searchuri pe forum si am inteles ca a facut forumul wc si ca a jignit niste membri.sper sa fiu si eu informat in legatura cu ce a gresit dansa ca vad ca sunteti pusi pe fapte. o zi buna tuturor va urez !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...