Jump to content
poq

Tigan borat

Recommended Posts

Nu stiu,poate am eu o problema cu ei.Deja mi s-a facut scarba de aceste gunoaie.Pare a fi un rebut al societatii dar oare il duc la un rang inalt zicand asta ?

Printre unele comentarii:

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=arial]Vad pe-aici ca ma fac baietii scarboseniie, gras, chelios etc.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=arial]PAi bah mancamiati pula, voi nu stiti cu ce femei umblu eu iar voi stati in fatza monitorului si vo luati la laba onanisti imputiti. Scarbos cum sunt eu femeile vin la mine sa? le fut. Trimiteti-le si pe mamele voastre la mine.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=arial]Deci am un mesaj: LASATI MAMELE SA VINA LA MINE BULAGIILOR.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=arial]Trimitetile la Galati[/FONT][/COLOR][/LEFT]


Felul in care sta bietul copil si felul in care e imbracat + bicicleta noua care presupun ca abia si-a cumparat-o din banii lui te duce cu gandul departe.

In ultima parte a aruncat bicicleta,pai ala merita sa mai aiba urmasi ?

E vechi dar eu acum l-am vazut.Video de genu starneste reactii chiar si dupa cativa ani.In mediul online nu prea ai ce sa le faci,ei sunt limitati la cuvantul "jmecher".

Edited by poq
Link to comment
Share on other sites

E vechi filmul.

Sunt multi d'astia, sa nu te surprinda..

Daca pe mine nu ma surprinde,pe tine nu pe ala nu atunci pe cine ? Ramanem toti indiferenti.Da,sunt multi dar ei nu au mintea necesara pentru a schimba ceva,ei raman asa in schimb noi putem.

Mergi pe strada si vezi "un uitat de lume" ca isi bate joc de un amarat,cel putin nu cred ca ai ramane indiferent.Ziceam uitat de lume tocmai pentru a-i da opusul,prostii le acorda importanta acestor oameni care nu stiu de ce poarta cap pe umeri,si prosti sunt multi.Unul vede o smecherie dinasta merge acasa si incearca si el pe un peste mai mic,vazand asta alt prost face la fel.Oameni slabi de caracter care pot fi modelati.

Oricum asa este si asa va fi...

Link to comment
Share on other sites

Si stai sa te umileasca ala pentru o bicicleta? Mentalitatea unora blows my mind.

E chiar de admirat ca a ramas, vazand totusi situatia. Nu si-a lasat bicicleta. Daca era gaina, pleca si ramanea si fara bicicleta si umilit.

Oricum, orice palma data o iei de 10 ori odata. Pustiul va creste

Link to comment
Share on other sites

Gecko, ma bucur pentru tine ca ai avut mereu de toate si nu ti-a trebuit nimic. Imi amintesc cand eram mic si primeam o pereche de adidasi cum dormeam si noaptea in picioare cu ei de bucurie. Probabil nu intelegi pentru ca sistemul de valori al nostru este diferit, copilul ala ar fi facut orice pentru bicicleta aia, vezi cat de repede s-a dus dupa ea cand a aruncat-o ala, pe tine insa te doare-n pula, e doar o bicicleta, ce sa faca aia cu ea.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de stau sa scriu comentariu asta,discutiile astea(ca de altfel toate discutiile offtopic de pe forumul asta) sunt de cacat,"daca pleca,daca nu pleca".Shit happens,mai ales la martalogi,sunt pline orasele atat de tigani ca ala,care daca nu ii arunca bicicleta,chiar nu aveam ce sa ii reprosez,la fel sunt pline de martalogi ca ala,adica,pula mea coaie,te stii slab de inger,ia-l cu sclavagisme,da-i o tigara,dar nu sta ca prostu` acolea sa te dezbrace ala la pula goala.Asa merge societatea si asa a mers si umanitatea de-a lungul timpului,cei slabi au pierit.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de stau sa scriu comentariu asta,discutiile astea(ca de altfel toate discutiile offtopic de pe forumul asta) sunt de cacat,"daca pleca,daca nu pleca".Shit happens,mai ales la martalogi,sunt pline orasele atat de tigani ca ala,care daca nu ii arunca bicicleta,chiar nu aveam ce sa ii reprosez,la fel sunt pline de martalogi ca ala,adica,pula mea coaie,te stii slab de inger,ia-l cu sclavagisme,da-i o tigara,dar nu sta ca prostu` acolea sa te dezbrace ala la pula goala.Asa merge societatea si asa a mers si umanitatea de-a lungul timpului,cei slabi au pierit.

Mdah ... cred ca ti-ar conveni sa te prinda 2 tigani, singur .. noaptea pe strada cu cutite sa te bata si sa te castreze sa te scuipe si sa/si bata joc de tine .. pentru ca esti mai slab decat ei si trebuie sa te duci in jos (Legea junglei)?

DE unde plm scoateti astea? Daca ACUM pe strada e legea junglei eu imi iau un cutit si omor primii 20 de oameni pe care ii vad(ca sa nu ma omare ei).

Ce a facut boratu ala e urat si merita 40-50 de ani de inchisoare (dupa mine nici nu merita sa ocupe spariu in inchisoare/cimitir).

Link to comment
Share on other sites

Mdah ... cred ca ti-ar conveni sa te prinda 2 tigani, singur .. noaptea pe strada cu cutite sa te bata si sa te castreze sa te scuipe si sa/si bata joc de tine .. pentru ca esti mai slab decat ei si trebuie sa te duci in jos (Legea junglei)?

"Daca n-ai cap sau pistol atunci lucreaza la biceps",sau nu iesii noapte pe strada.

DE unde plm scoateti astea? Daca ACUM pe strada e legea junglei eu imi iau un cutit si omor primii 20 de oameni pe care ii vad(ca sa nu ma omare ei).

Asta deja e paranoia.

Ce a facut boratu ala e urat si merita 40-50 de ani de inchisoare (dupa mine nici nu merita sa ocupe spariu in inchisoare/cimitir).

Daca tu consideri ca esti in masura sa judeci si sa acorzi sentinte de genul...pula mea,fa-te judecator.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...