Jump to content
Guest Nemessis

Propunere pentru filtrarea userilor

Recommended Posts

Guest Nemessis

Ma gandeam ca in formularul de inregistrare sa apara si optiunea de a bifa statiunea de pe litoral pe care o prefera cel ce doreste sa se inregistreze. Daca bifeaza Costinesti sa primeasca ban permanent. Asa vom scapa de tarani si moldoveni.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi o idee, sau s`ar putea pune captcha pentru reply, sau start thread urmand sa fie validate de moderatori pana ce userul ajunge la un anumit numar de posturi, 100, 50.

95475460.png

Am scapa de off-topic, reply-uri fara rost, utilizatori cu 1 post ce incep topic-uri la Ajutor sau Cereri, s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Ar fi o idee, sau s`ar putea pune captcha pentru reply, sau start thread urmand sa fie validate de moderatori pana ce userul ajunge la un anumit numar de posturi, 100, 50.

Am scapa de off-topic, reply-uri fara rost, utilizatori cu 1 post ce incep topic-uri la Ajutor sau Cereri, s.a.m.d.

Ideea mea e mai buna. 100% cei care prefera Costinestiul sunt tarani si moldoveni.

Link to comment
Share on other sites

Daca ar trebui sa se faca ceva de genul sa se faca pe alte criterii nu pe ce ai postat u nemesis ....taran netaran fiecare are dreptul sa invete cate ceva . ce ai postat tu tine de o mare prostie omeneaasca si cred ca de asta te a cam dat afara de la gradinita

Sa nu crezi ca sunt vreun taran s.....dar cam tine de rasism pe aici ...

Edited by olac81
.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...