Jump to content
Guest Nemessis

Propunere pentru filtrarea userilor

Recommended Posts

sa fim seriosi, in orice oras in care exista tigani/moldoveni/unguri si corcituri intre ei ex: ungur-tigan , tigan-moldovan , ungur-moldovan , e un loc in care pute si urat si pute si a prostie.

De ce nu si o corcitura dintre o tiganta-moldoveanca si un ungur-moldovean (sau invers)? Un tigan-ungur-moldovean.

Link to comment
Share on other sites

1) Neme....te sutin, dar faza cu moldoveni....e cam controversaa. Ai fi uimit sa vezi ca in zona Iasi-ului, sunt oameni care chiar fac chestii chiar peste medie, in domeniul IT. (tromfil, Andew, etc)......la partea cu taranii.....power be with you....Chiar vreau sa scapam de copii pt care Havij e totul in viata, si BT este maximul inteligentei.

2)Mirificu.......imi place semnatura ta...cand esti disponibil?? Poate se gasesc doritori.

P.S sper ca nu vrei si bani.....:P

Link to comment
Share on other sites

probabil sunt si 10 tigani din acele multe milioane care sunt oameni cu adevarat

probabil sunt si 10 unguri din acele 10 milioane care merita sa ramana in ardeal

dar asta nu inseamna ca daca fac ceva gresit nu trebuie trasi de ureche.

in privinta moldovenilor , sunt printre ei oameni seriosi, dar cand vine vorba de prostie pot bate recordul la fel ca orice alta specie de pe pamant. cat timp esti prost nu prea conteaza , esti incadrat intre acele 2 mari categori, prosti gramada si doar prosti.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu un test grija? Sau ceva banal... scrieti o secventa de program in C/C++/php/java sau ce o fi, cu o cerinta... ordonare sau media aritmetica/geometrica... M-am saturat de toti care vin si zic ca VOR sa invete ! Vrei? cauta pe google... altfel consumi timpul altora ! Toti vor sa fie mari si smecheri "hecari". Cand afla cum sta treaba... si ca nu exista un program de spart parole yahoo... nu mai vor nimic, dar tot profita de niste marfa de la noi ( conturi, site-uri, programele etc. ). Defapt... uite aici idee... La formular pune intrebarea... Crezi ca exista program de spart parole? sau Vrei program de spart parola la Yahoo Messenger ?

Link to comment
Share on other sites

2)Mirificu.......imi place semnatura ta...cand esti disponibil?? Poate se gasesc doritori.

P.S sper ca nu vrei si bani.....:P

La ultima verificare imi placeau tot fetele, se pare ca cineva din staff a crezut ca stie mai bine ce-mi place si s-a gandit sa ma ajute putin. Stiu si de gluma, doar ca nu inteleg de ce nu mi s-a zis pur si simplu sa-mi schimb semnatura. Un sut in fund un pas inainte.

Link to comment
Share on other sites

Poate e pe langa subiect, dar tocmai am fost in Slovacia, si cand am zis ca sunt roman, oamenii de pe acolo au inceput sa se mire, cum de nu sunt negru. Cam asta e imaginea Romaniei raspandita prin Europa de asa zisi "tarani",

Cam ceva de genu am patit si eu un prieten din america a venit in romanie (el fiind roman dar plecat de mic acolo) am discutat cat am discutat dupa ceva timp ajungem sa imi povesteasca ca acolo daca afla luema ca esti roman te intreaba:"You are gipsy??" :o acum serios avem o imagine proasta datorita tiganilor si taranilor care ne strica toata frumusetea adevaratilor romani :D pareri??Eu zic : Jos Tiganii chiar daca suna prea mult a rasism !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...