Jump to content
Guest Nemessis

Super petrecere cu o animatoare sexy la Costinesti

Recommended Posts

Nemessis incearca ( presupun ca incearca, dar sun 99% sigur ca asta vrea ) sa ne arate ce gresim noi romanii.... Adica ! Radem si facem haz de prosti ! Asa ii incurajam si apar mai multi ! ( exemplu : cocalari, pitipoance, strigoi etc. ). Danseaza aia ? Sa ii ia frate politia ! Ca normal ar fi sa te plimbi linistit pe acolo chiar daca sunt mii de oameni. O vacanta in afara tarii e o lectie de viata ! Cel putin mie mi-a fost. In Croatia frate... liniste ! liniste pe plaja ! Copii nu tipau, nu tipau parintii ca idiotii dupa ei, se auzea foarte incet muzica de la un local de langa, dar asa de incet ca puteai sa adormi linistit. Fete? Ti se scoala si flocii cand le vezi ! Dar nu le vezi machiate ca dracu, cu decolteu pana la buric sau mai stiu io ce tinute idioate. Au forme ! Vrei mai mult? O cuceresti ! Nu e proasta ca la noi sa iti dea pe gratis imagini nud. Pe scurt... EDUCATIA si cei din jur !

Link to comment
Share on other sites

Dupa un an de zile in care am muncit ca un caine,a venit timpul unei binemeritate vacante;maine plec la Costinesti,vad ca e distractie MACSIMA,ma si vad cu patura pe plaja like a boss,cu burta plina si pizde langa mine garla;sper sa prind un wifispot pe unde ma distrez,ca sa mai pot hacheri din cand in cand

merg si eu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...