Jump to content
Guest Kovalski

Scrisoare pentru Marian (tex)

Recommended Posts

Cand vad atata rautate in copii astia.. a luat un om nevinovat degeaba.

O provider de hosting nu poate raspunde pentru fatpele facute de x si y pe un server sau chiar un forum , politia in acest caz trebuia sa ceara detalii si tot ce era necesar pentru ai incrimina pe cei 15,.

Ganditi-va ca putea sa fie oricare dintre noi in locul lui..

Link to comment
Share on other sites

Sal tex

nu te cunosc dar din cate am citit pe RST esti destul de apreciat aici, m.am gandit sa iti scriu si eu cite va randuri chiar daca nu te cunosc,ce pot sa spun este k trebuie sa te ti bine si sa nu lasi evenimentul asta haotic sa te demoralizeze si sper k justitia din tara asta sa iti faca dreptate.

imi cer scuze daca nu am scris bine dar nu sunt roman.

Link to comment
Share on other sites

Intr-un moment greu din viata este important sa intelegi faptul ca doar niste procurori usor sub limita alfabetizarii si niste militieni care la o dictare ar rupe pixul te considera vinovat. Pentru noi, prietenii tai cunoscuti si necunoscuti de pe forum, esti acelasi. Nu e o rusine ce s-a intamplat. In afara de greutatile inerente ale "locului de cazare" viata merge inainte. Pastreaza-te in forma si revino in forta.

:)

Link to comment
Share on other sites

Sper sa fie in libertate acum si sa sarbatoreasca, ceva imi zice ca asa e.

@edit: Pana cand?Cat timp?Ce s-a intamplat?

Sincer sunt foarte curios, cu toate ca nu-l cunosc fata in fata, decat am vorbit cu el pe teamspeak sau pe un amarat de chat, la fel ca si multi de aici, dar totusi pot spune ca "tin" la el.

Edited by DaLykes
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...