Jump to content
Guest Kovalski

Scrisoare pentru Marian (tex)

Recommended Posts

In sfarsit omule ai iesit.

1.Nu credeam ca ai sa mai iesi vreodata.

2.Ne bucuram ca esti iar printre noi gata sa dai sfaturi, sa ne ajuti si sa iti faci treaba cum stii mai bine.

PS:Chiar sunt foarte curios daca ai primit scrisoarea cu posturile baietilor si daca iti mai amintesti ce ti-am scris.

1. De ce credeai ca nu mai iese pisatule?

2. Te bucuri acuma hm si vrei ajutor de la el pisatule? Dar erai intre membrii care incercu sa adune ceva donatie?

Ai ridicat si tu mana ca dai ceva pe acolo? Futu-va in gura pe totii pisati care acuma apar ca ciupercile dupa ploaie,

dar cand Marian avea nevoie de "ceva" numai membri "hackyard" era langa el.Pfffui pisatilor

Hai wildchild faci treaba de moderator...pana cand nu te injur si pe tine.!

Link to comment
Share on other sites

dar cand Marian avea nevoie de "ceva" numai membri "hackyard" era langa el.Pfffui pisatilor

Hai wildchild faci treaba de moderator...pana cand nu te injur si pe tine.!

Tie ce iti trebe ba, Numa Hackyard era langa el, si hackyard nu e format cumva din membri RST , care au venit din pm la axl cu "giv mi invitatie toti". Banuiesc ca si tu esti din hackyard.

Auzi aici, te tine cineva sa nu il injuri pe wildchid?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca fiecare are dreptul sa scrie ce vrea, ca de aia se numste forum. Dar in acelasi timp cred , defapt sunt sigur ca Tex stie cel mai bine cine au fost persoanele care au stat langa el in tot acest timp si i`au oferit toata sustinerea de care a avut nevoie. Prin injuraturi , amenintari si ce mai cantati voi aici, va scoateti in evidenta doar gradul de maturitate (*in gandire) si nicidecum sustinerea fata de persoana in cauza.

Link to comment
Share on other sites

1. De ce credeai ca nu mai iese pisatule?

2. Te bucuri acuma hm si vrei ajutor de la el pisatule? Dar erai intre membrii care incercu sa adune ceva donatie?

Ai ridicat si tu mana ca dai ceva pe acolo? Futu-va in gura pe totii pisati care acuma apar ca ciupercile dupa ploaie,

dar cand Marian avea nevoie de "ceva" numai membri "hackyard" era langa el.Pfffui pisatilor

Hai wildchild faci treaba de moderator...pana cand nu te injur si pe tine.!

Go ahead, am alte lucruri mai bune de f?cut decât s? pierd vremea cu copil?rii de genul. Ce nu în?eleg eu e c? de?i a fost eliberat, voi înc? mai g?si?i motive s? v? cu?iti?i. Dac? faci un bine cuiva, mai câ?tigat e?ti dac? taci, decât daca dai cu ciocul ici ?i colo.

Link to comment
Share on other sites

Cine a fost cu tine pana acum o sa fie si de acum in colo un prieten adevarat la greu se cunoaste prieten iti este ala care plange cu tine cand esti cazut nu cel care este fericit cu tine cand culegi laudele. Mult noroc in viata si bine ai revenit!

Respecte de la P1CkL0Ck!

Edited by P1CkL0Ck
Link to comment
Share on other sites

Ce balarie , au inceput toti sa se certe ca FETILI... dati-va ma cu posetele in cap si bagati-va rujurile in ochi.

Lasati-l pe marian sa se odihneasca. A trecut prin ceva ce nu va doresc niciunuia din voi sa treceti asa ca chill...

Aviz celor care au zis ca l-au ajutat ... incercati sa scoateti cumva ochii ? O dati in copilarisme dalea gen domne eu l-am ajutat mai mult , ba nu domne eu.

Terminati-o si vedeti-va de treburile voastre.

Ce a fost a fost totul trebuie sa mearga mai departe.

Cheers !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...