Jump to content
Praetorian503

Hackyard Multi Tool v1.2

Recommended Posts

Frumos tool. La cate cunostinte au cei din HY probabil o sa-l descarc doar peste o luna, doua. Nu risc nimic, un crypter FUD se face in cateva minute/ore.

Nu spun ca ar avea vreo ceva, nu ma pricep la asta. Daca credeti ca e ceva suspect, SANDOX!

De ce sa-l downloadezi? 70-80% e inutil, restu de 20-30% e deja pe google cacalau cu sursa postata(in mare parte)...

//L.E.: A nu se interpreta gresit: efortul autorului este destul de mare, pentru ca un astfel de program iti ocupa destul de mult timp dar totusi, sunt de parere ca si-ar putea folosi cunostintele pentru crearea unor programe inovative decat sa reinventeze roata. Felicitarile mele si bafta in continuare.

Edited by Cril
Link to comment
Share on other sites

Frumos tool. La cate cunostinte au cei din HY probabil o sa-l descarc doar peste o luna, doua. Nu risc nimic, un crypter FUD se face in cateva minute/ore.

Nu spun ca ar avea vreo ceva, nu ma pricep la asta. Daca credeti ca e ceva suspect, SANDOX!

Programul este complet curat si in privinta celor de pe HY cred ca sunt o echipa ceea ce RST nu mai este... imi pare rau.

Fara suparare.

Link to comment
Share on other sites

hai gata nu v? mai certa?i.. ideea principal? e s? fie un tool care s? con?in? cât mai multe func?ionalit??i, probabil fiecare utile la un moment dat..

pentru versiunea 1 e acceptabil?, zic eu, pentru c? omul a f?cut ce a putut, ?inând cont c? e pentester, nu programator.. o s? fie dezvoltat?, probabil într-un limbaj cross-platform, ?i or s? mai apar? multe aplica?ii interesante ( de la "programatori" ) :)

Link to comment
Share on other sites

Ce ma mira pe mine e ca stimabilul B3st isi batea pula de un user de pe aici ca facuse un tool de Y!. Pai .. aici ce vad? Niste prostioare + cateva ferestre cu iexplore.exe in ele.

Take it easy, ceea ce vezi tu aci' este public.

Restu' tinem pentru noi :)

Link to comment
Share on other sites

Am ramas surprins de hackyard browser,la o prima utilizare,se misca mai bn ca chrome.

Totusi nu inteleg ceva,tu ai pus 2 programele la un loc pt a le pune pe un forum,crezand ca ai distrus o comunitate cu toolul tau?Ce e aici frate,razboi intre copii?Au cei din hackyard mai multe cunostiinte ca rst?Foarte bine,atunci vom invata si de acolo,nu numai de aici.De ce ura asta,nu suntem toti romani?

Edited by indianul
Link to comment
Share on other sites

Praetorian, nu subestima, Rst, nu ai nici un drept sa judeci.. Nu cred ca esti in masura de-a vorbi si mai ales de RsT, NU SUNT NICI EU, DAR PREFER FARA JIGNIRII, SI LUCRURI AIURITE!

Nu cred ca a facut vreo data lucrari aiurite si nu a jignit RST ci doar a spus ca pierde aderenta nu mai sunteti o echipa ca inainte.

Link to comment
Share on other sites

Acest topic a ajuns ca un chat din cate vad. Tot urmaresc fiecare post si imi dau cu parerea la cat de impertinenti sunt unii de aici. In loc sa spuneti multumesc si sa fiti o echipa voi(defapt unii dintre voi) comentati aiurea.

Exista chat sa va certati si sa va criticati. Salpa

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...